Petak, 14.08.2020.

08:35

Bobanov rekord karijere VIDEO

Boban Marjanović, košarkaš Dalas Meveriksa, odigrao je odličnu utakmicu u porazu od Finiks Sansa.

pre 3 godine

Smesan igrac.Suvi prosek.Zadto se o ovome sad prica?
(Blu moon, 14. avgust 2020 08:47)

U cemu si ti najbolji? Zapravo, u cemu si ti dobar? Koji je tvoj najveci uspeh u zivotu?
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Uros, 14. avgust 2020 09:21)

Najveci uspeh mu je objavljeni komentar na B92 :D

Bane

Tačno, ne može da brani pikenrol, ali ne jer ne zna kako bi, nego jednostavno fizički ne može da se dovoljno brzo pomeri, da startuje iz mesta. Zato uvek preuzima, ali nije to rešenje, ako napad zna da će tako uvek da bude. I tu nema taktičkog rešenja za Bobana, nije on kriv u smislu da ne zna. Da je brži, bio bi strahovita opasnost jer je u napadu zaista ozbiljna pretnja, neumoljiv. Nažalost plus minus će retko biti na njegovoj strani u ozbiljnoj utakmici i na dužu minutažu. Na kraću plus minus zavisi od protivničkih napadača u piku, kako im ide realizacija, više više od protivničke odbrane koja gotovo svaka se teško brani od Bobinatora.

Blu moon

(Uros, 14. avgust 2020 09:21)
Ja radim za 250€ i opravdavam svoju platu.On ni pod tackom razno!

Nex

Drago mi je zbog Bobija, odlicna partija zaista.Samo bih dodao da je njegov najveci problem u NBA odbrana, pre svega to sto ne moze da brani pick & roll

Kukatilo

Garbage utakmica, kao i LAL - SAC. Nikakvo merilo. Nazalost, u plej ofu ce Boban imati prosek od 35 sekundi, a Bogdan ga nikad nece igrati.

delijamomak

gledao sam prvo poluvreme, u napadu je dobar, igra dobro blokove, otvara se, vraca lopte na trojku sasvim dobro. u odbrani je dosta los, bukvalno je kao da finiks ima igraca vise kada napadaju, da se razumemo, nisam neki vrhunski poznavalac igre,ali na prvu mi tako izgleda, non stop preuzima igrace, kada izadje na sut za tri, em ne poklopi sut, em ga nema na skoku. Ali def zasluzuje sansu

Straight Outta München

Naravno da Bobi moze da igra, samo da to jos shvate treneri...
(Neko, 14. avgust 2020 08:46

Ali ne moze da brani pick, i tu se cela prica zavrsava sa Bobijem u ozbiljnim utakmicama. Plus pravilo defamzivne 3 sec... NBA nije po meri Bobana. Zaradio je pare, ali ako hoce ozbiljnu kosarku da igra mora u Evroligu.