Ponedeljak, 13.07.2020.

23:54

Real preživeo "atomsko" drugo poluvreme i došao na korak do titule VIDEO

Fudbaleri Real Madrida savladali su Granadu na gostovanju, u okviru poslednjeg meča 36. kola španske LaLige – 1:2 (0:2).

Real preživeo "atomsko" drugo poluvreme i došao na korak do titule VIDEO IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

13 Komentari

Sortiraj po:

drago

pre 3 godine

Sta je Srbi, gdje Vam je Tadić? Modric sa 35 standardan i vodi Real prema tituli prvaka Španjolske a Tadić u najboljim godinama igra u jadnoj nizozemskoj ligi.

Hehe

(optimus, 14. jul 2020 00:24)

Normalno da se nisu zalili kada znaju dobro da im je u sezoni 2011/12 kada su osvojili titulu svirano 13 penala i nijedan protiv njih. Uz sve to su i 15 puta igrali sa igracem vise sto je rekord Primere. Onaj ko je pratio zna dobro kakvu je Real imao pomoć sudija da osvoji Primeru.

neutralni felš

zestoko! real kao da ima snage samo za jedno poluvreme ili su hteli nesto na kontre pa se zeznuli, jer u drugom poluvremenu je bilo na drž ne daj. sa granadom ej... ali dobro, sve u svemu uzeli su ono po sta su dosli. ramosu treba spomenik da naprave.

Rade N.

Real bolji u prvom poluvremenu, Granada u drugom. Real kao da je opusteno usao u drugo poluvrijeme, misleci da ce lako, pa su zamalo kaznjeni za los pristup. Ipak, ova pobeda im gotovo donosi titulu.

neko tamo

Teško je Real živio zadnjih pet minuta sudačke nadoknade jer im je falio Jović koji obično tada ulazi i donese prevagu na terenu.

optimus

Lol@ sezona 2015/2016 19 slovima DEVETNAEST penala je svirano u korist Barselone. 38 kola, slovima tridesetosam kola nije sviran penal protiv Barselone. Da li se neko zalio iz Reala,NE,naravno. Lepo im je Rivaldo,njihova legenda rekao- Var nije naklonjen Realu, igraju bolje od Barselone. Ova kuknjava je samo da bi se prikrili problemi u samom klubu.