Fudbaleri Real Madrida pobedili su Alaves 2:0 u 35. kolu La Lige.

Sortiraj po:

ej

pre 3 godine

(Madridista, 11. jul 2020 02:04)

Ako je Real pored ovakvog sudjenja ostecen, sta je onda Barselona? Penal za Sociedad kod povlacenja kod kornera. Takvih povlacenja ima milion i nikad se ne sudi. Pa penal protiv Osasune u 80 minuti za 2-2 jer je igrac Osasune napucao Pikea u ruku sa 1 metar. Pa 2 penala za Atletiko + ponovljen 1 penal. Pa protiv Selte, Selta daje gol za 2-2 protiv Barse u 90 minuti iz nepostojeceg faula. Barsi se protiv Atletika ponisti gol jer je Mesi igrao ramenom, a Realu se isti takav gol prizna protiv Sociedada gde je Benzema namerno ispruzio ruku da primi loptu. Samo u tim utakmicama je Barsa zakinuta za 10ak bodova. I da ne nabrajam dalje. Ili gde su tu sve one odluke u korist Reala iz zadnjih utakmica... Gol iz ofsajda protiv Valensije za 1-0, nesviran cist penal za Bilbao kod 0-1, protiv Majorke, Real daje gol za 1-0 iz moguceg faula, pa ona pljacka protiv Sociedada, penal, ponisten gol Januzaju, igranje rukom Benzeme kod gola, pa oprosten crveni Ramosu protiv Osasune gde je dao gol za 1-2 za preokret, penal smesan penal za Real protiv Selte, pa ponisten gol Sevilji za 0-1 u prvom delu sezone i da ne nabrajam dalje. Zaista je mnogo situacija koje su bile 50-50 ali bas su sve otisle u korist Reala. I Barsa i Real su nikad gori, samo sto Real ima sudije.

Recenzija

I u cemu je Benzema bolji od Jovica ? Zato sto je dao gol sa bele tacke posle mesecima a igra sve utakmice 90minuta
(Daki,

Da li se ti salis?
Benzema je kompletan igrac u dva smjera, ima magiju u nogama, razmislja glavom...dakle, sve ono sto Jovic nije.
Obrambeno, ofenzivno, kreativno, liderski...sve je to Benzema. A Jovic vjeciti talent s klupe, daj Boze da se razvije, ali cisto sumnjam. Nema glavu i nije kapacitet za velike stvari.
Njih dvojica ne mogu u istu recenicu

ekg

Najvise penala untekucojnsezoninsviano je Viljarealu 11, Bilbau, Realu 10, Atletiku 8, Barsi 6... Tako da nije istina da se samo Realu penali sviraju. Do pre tri kola bio je izjednacen sa Barsom. Real najvise napada, zato ima i dosta prilikanda mubse svira penal

leptirica

(Daki, 11. jul 2020 06:11)

Nemoj se osramotiti, njih dvoje ni u istu rečenicu se ne stavlja.

Djurdjevak

Niti me interesuje prljavi Real, još manje ona pogana Barselona,moje simpatije su okrenute prema Čelsiju.Silom prilika, u totalnoj dokolici, ne znajući šta ću sa sobom, gledah sinoć ovo djubre od Reala. Ako je ono prekršaj za najstrožu kaznu, onda ovi navijači Reala, koji pokušavaju da ga opravdaju, su totalni amateri za poznavanje fudbala ili su nemoralno subjektivni. Cirkus, vodvilj, tačnije farsa, od sudjenja.

Realan

Najbolja stvar je što je uveden VAR jer se sada najbolje može vidjeti kome su sudije naklonjene. Sve se vidi ove sezone kada se za Real krade i unatoč VARu.

Danas su pobjedili ipak pošteno.

Madridista

Ko kaže da je nezasluženo neka pogleda oba El Clasica i nesvirane penale iz prvog sa Camp Nou. Barca je u obe utakmice bila nadigrana. A da ne pričam o mnogim utakmicama gde je Real oštećen (pogledajte recimo situacije protiv Betisa gde igrač prilikom klizećeg igra rukom i sprečava centaršut Benzeme ili nesviran penal protiv Valladoida gde je Rodrygo nasilnički odgurnut rukom u šesnaestercu prilikom prijema lopte)

gevara

Pametna igra Reala, igraju na rezultat znajuci pri tom da sacuvaju snagu jer se igra svakih 3 dana. Od kad se vratio veliki Zidane vratio se i veliki Real.Titula na pomolu i to veoma zasluzeno

halimi

Real je napenalio protivnike i ove sezone. Barcelona ove sezone dala 15 golova više od Reala, ulaze u 16-erac više nego oni i opet im se ne sudi ni približno penala kao Realu. Realu sve sviraju, a Barci ništa. Također, Barcelona je ove sezone čak 6 puta igrala sa igračem manje. Samo 4 kluba su dobila ove sezone više crvenih od Barce, a Barcini protivnici su dobili tek 3. Real nikad ništa ne može da osvoji pošteno. Sjetimo se samo i kako su došli i do 3 zadnje LŠ. Na svakom trofeju imaju mrlju. Nikad se neće oprati.

Rade N.

Prilicno rutinski i zasluzeno je pobedio Real. Alaves je mogao da da bar jedan gol, mada je mogao i da primi nekoliko vise. Sve u svemu, dosta sigurno djeluje Real i izgleda da ce osvojiti titulu, mozda i bez previse drame.