Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su Paderborn 3:2 u 23. kolu Bundeslige.

10 Komentari

Sortiraj po:

Red devil 7

pre 4 godine

Taman da Bayern dobije 10-0 nece to biti nikakva osveta jer iugubiti finale pred svojim navijacima je najbolnije, upamtili Drogbu za sva vremena. Ali navikao je Oliver da mu engleske ekipe lome srce, prosle godine Liverpul a dva gola djavola u zadnjoj minuti su slag na tortu.

Oliver

@Cekaj, zar Kovac nije davno otisao pa zar nebi sad trebali dobiti svaku utakmicu sa jedno 4 do 5 razlike.
(Jna, 2

Ne,dovoljno je sto ne primamo 5 komada od Ajntrahta i slicnih. Daleko lepa kuca i Kovacu i tebi!

FCB Vizemeister dahoam

Fenomenalni Koutinjo, smesno je sve ispod 200 mil. za njega! Za dan kada je Drogba za 5 minuta ispraznio Arroganz-Arenu ne postoji osveta!

Milić

Ko će biti nova Zlatna kopačka Evrope.? Levandovski ili Imobile.? Leva za sad 25 komada, a Ćiro 26. Leva ima još 11 kola, a Ćiro 14. U svakom slučaju kontam da obojica lagano prebacuju 35 golova

Oliver

Momci su malo potcenili Paderborn,a i falilo je 6 standardnih igraca,sto zbog povreda,sto zbog kartona. Plus je Flick u startu odmarao Milera i Komana. Dakle krenuo je bez 8 standardnih igraca. Odriozola me nije impresionirao,ne znam zasto smo ga uzeli uopste.Kutinjo je pokazao zasto mu nece otkupiti ugovor. Sebicnost u prvom poluvremenu je bila nepodnosljiva. Nojer dvaput spasi gol istrcavanjem,a onda pokloni gol. Paderborn je igrao kao da je u pitanju zivot ili smrt,da tako igraju protiv drugih,ne bi bili fenjerasi. Tako vam je to: protiv Bayerna se svi napale pa igraju duplo bolje nego normalno. Ali,velicina Bayerna je u tome sto i kad igraju lose,oni pobedjuju,a to je najvaznije. Velicina je i Lewandowski koji je postigao golove broj 24 i 25 na samo 23 utakmice. Pravi ubica! Prvo mesto je odbranjeno,a sada vec mozemo da pocnemo da mislimo na dugo cekanu osvetu Celsiju!