Petak, 21.02.2020.

19:30

Voždovac ispustio pobedu – Spartak od 0:2 do 3:2!

Fudbaleri Voždovca izgubili su pred domaćom publikom od Spartaka iz Subotice 3:2 u 22. kolu Superlige.

pre 4 godine

Ko je gledao utakmicu znas sta je gledao.Prvo dva penala za Vodovac, niko se ne buni od gostiju.Golman nezainteresovan da odbrani penale.
Onda obratiti paznju na zadnju liniju vozdovca u tih pet minuta su trcali kao u snu, dok su gosti davali golove.Ovo je sramota.
Smederevo Kabel je smesna utakmica za ovo.
(Realno, 22. februar 2020 08:18)

A žašto da se bune kad su stvarno bili penali a nije vam bila sumnjiva otakmica onomad Partizan - Dinamo Kijev 2:3 i Partizanovo amatersko drugo poluvreme???

Realno

vojskovodja od 15 dana vojske

Zato je danas I bilo ukupno 36 gledalaca na stadionu I to sve familija od igraca - pa ko da gleda lakrdiju od namestanja utakmice ??