Košarkaši Fenerbahčea pobedili su Albu u Berlinu 74:70 u 22. kolu Evrolige.

Fener ce u top 8, FMP kao po navici ili top 10 ili top 13
(PredragDrobnjak, 30. januar 2020 22:15)
Pa i takav plasman je sasvim ok. Tebi smeta izgleda? Nesto te muci oko toga?

scholes

Kakva pobeda Fenera. Inače ne videh ništa gore od njihovog napada u prvom poluvremenu (14. izgubljenih lopti) i suđenja na celom meču (Saša Pukl). U drugom su zategli odbranu do maksimuma i na kraju dobili na suv kvalitet i inspiraciju fantastičnog Vestermana.

Jako bitna pobeda za Željka i ekipu.

hadvao

Nezgodna ekipa je Alba,fizicki jaka ,mogu da se pobiju sa svima kad im je dan,plus kad ih krene sut za 3 znaju da ubiju psihu protivnickim ekipama,sto se desilo Zvezdi nazalost. Leo gamechanger,Duletova skola :) Ova utakmica prekretnica sezone za Fener

111

11 koseva u poslednjoj cetvrtini , jedan za 2 i tri trojke. Rasturio i to u bitnim trenucima. A nigde ga nije bilo u prvom poluvremenu. E to je karakter. Svako bi se izgubio , nebi imao vere u sebe , samopouzdanje ali ovaj decko se podigao i doneo pobedu Feneru . Lici mi da ce Fener da bude u top 8 jer igra odlicno u odnosu na prvi deo sezone. Sledeca protiv Makabija je veoma bitna za Fener. Igraci se vracaju nakon povreda polako u formu. Bice ovde svasta..

veliki strumf

Stegao Fener odbranu na kraju, pogodili čak 5 trojki u zadnjoj četvrtini (a isto toliko u prve 3), krenulo ih na kraju meča. Ali ljudi moji njima je u drugom poluvremenu 7-8 koševa (nekih 15ak poena) ušlo tako sto se lopta nekako usunjavala, ukotrljavala u kos. Njima je promašaje obruč upijao, a Albi su svi promašaji izlazili iz kosa i to bukvalno u nekoliko navrata. To nikada nisam video. Fener ne igra ništa posebno, naprotiv - kakav tim imaju igraju prilično loše. Mnogo srecno su se izvukli ovog puta.