Bice mali opasan ako se ne zezne kao npr.jovic i ode u neki veliki klub gde ce propasti.

Па он је већ одбио веће клубове. Тражили су га Манчестер, Ливерпул и други. Слушам емисију на немачком ТВ-у, где рекоше да је његов отац највише утицао на то да дође у Дортмунд, јер је то најбоље за његов развој. Такође су приметили да после првог гола није скинуо дрес као други млади играчи, него узео лопту из мреже, вратио на центар, да се видео жар да даље нападају. Један рече да није скинуо дрес, јер за разлику од других 19-годишњака, нема тетоваже да их покаже.

Шта би фалило Јовићу да је прешао у Дортмунд? У Немачкој већ стекао репутацију, био би вероватно стартер. Али не, он одмах полетео у Реал. Разлика између Реала и Борусије се најбоље видела код другог гола. Играч сам испред празног гола и уместо да постигне гол он додаје Халанду, да мали стекне самопоуздање, права тимска игра.

Али то се знало унапред да у Реалу играју себични играчи. У таквом окружењу успевају они са јаким карактером, који су пуни себе, имају самопоуздање, који се намећу. А Јовић је повучен, тих, сам је изјавио да му је потребна подршка тренера, вероватно га је зато Зидан јавно бранио. Јовић да има јаку личност, не би дозволио да га једна старлета растави од жене и детета.

Да ли ће Халанд успети и постати један од најбољих нападача, се не зна. Али је одабрао прави пут за свој развој.

AlenBor2

Bice mali opasan ako se ne zezne kao npr.jovic i ode u neki veliki klub gde ce propasti. Moze postati ikona dortmunda ako ostane 3 godine i bude glavni strelac. saamo da ne predje u bajern!

...

Jovic kad je dao 5 golova na jednom mecu, tad je imao gotovo 21 punu godinu, a Haland sad trenutno ima 19 ipo godina.
(sony, 18. januar 2020 20:19) Ok, razlika od godinu dana. Taman zbog te razlike je 3 komada dao brze nego Haland.

djura

sto poredite decka sa levandovskim...pa levandovski je jedan od najlosiji napadaca..covek postigne 3 gola na jednom mecu i onda ga nema nigde 4,5 meceva....ovaj mali je zver (visok, a brz i eksplozivan, leva desna glava..strasan osecaj za gol)...ako ga povrede zaobidju, bice
najbolji centarfor u narednih 10 godina

Vanja LFC

Kakva steta sto ne moze da igra protiv Psg-a..
(Slon, 18. januar 2020 17:23)

Od ove godine, igraci koji promene klub a pre toga su igrali Ligu Sampiona ili Euroligu, imaju pravo nastupa za novi klub. Tako da ima pravo da igra protiv PSG-a isto kao i Minamino za Liverpul protiv Atletika.

gunner

Mali je danas pokazao da će biti dobar golgeter,ali malo je rano sa našim velicanjem za njegovu budućnost. Jedna povreda može da mu promeni tok karijere. I samo da napomenem Bundes liga nije dominacija u evropi tako da i igrači nisu skupi iz te lige.

presheva

Luka Jovic je uvek bio prosecan napadac. Jedna dobra sezona ne znaci nista. Znali ste sto ali set sve zaboravili. Ovaj mali je 3 koplja ispred Jovica. Bez uporedjivanja molim!
(Nemanja, 18. januar 2020 18:17) Pa ete eksperti ko ti znaju bolje nego Real. pa da je klasa Jovic. nebi ga Real kupio!! jel Real kupuje samo prosecne igrace ne kupuje oni najbolje.. pa da je prosecan ne da odigrao za Real 500 min

Stevan Vasic

a da sacekamo sezonu dve da sumiramo utiske o klincu?

eno arsavin je bio zver kad je stigo u arsenal..odma uvalio brdo golova..

a danas igra u nekoj 9oj ligi..

ima brdo igraca sto blesnu pa nestanu...
(netko, 18. januar 2020 18:01)

Arsavin je u Arsenal dosao kad je imao 28 godina pa je i ocekivano bilo da nema vise od dve vrhunske sezonebtamo. Danas ima 39 i normalno je da igra poluamaterski fudbal.
Ne znam je li realno kakvo si poredjenje napravio... i jos dobio gomilu pluseva.

sony

(..., 18. januar 2020 19:23)

M

Svaka čast za golove ali u martu nas čeka i nisam sretan s obzirom da nam odbrana kiksa barem dva puta u toku meča.A onaj iz Reala kida u Sosijedadu.Znači,jež!!!

...

Haland za 23 minuta u Borusiji 3 gola, a nas Jovic na 550+ minuta u Realu jedan gol. Nema to, ili jesi ili nisi. Jovic ocigledno nije. Pri tom je Haland citave 3 godine mladji od Jovica.
(sony, 18. januar 2020 19:04) A bas ne znas da trolujes. Luka Jovic, najmladji igrac u istoriji koji je dao 5 golova na jednoj utakmici u Ajntrahtu. Od 5 ukupno, 3 je dao u razmaku od 17 minuta. Imao godina tada isto koliko i Haland sada. I sta cemo sad? Nema to, ili jesi ili nisi brate. Samo opusteno i bez sekiracije. ;)

sony

Nemanja

banebl

Ima 19 godina dao 3 gola na debiju a komentari na koga lici i kakvi su drugi bili u njegovim godinama. Klasicno bespotrebno naklapanje da se dodje do nekog povoda za prepirku jer treba nekako da se vreme ubije po kafanama ili portalima..

netko

Gde je Levandovski bio sa 19 godina?
Mali će biti daleko bolji od Leve, ali bilo bi lepo da ne ide njegovim putem, nek ide u Real da zameni Benzemu. Mnogo obećava, samo povrede da ga zaobiđu, a ne kao naš Jović, uzeo lovu, doveo Sofiju, I tu se vidi šta mu je cilj u životu. Mislim da će se o Haalandu u budućnosti pričati kao i Mesiju i Ronaldu.
[Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0)] (Tba, 18. januar 2020 17:29)

Koliba

Ne znam za vas, ja sam u jednom trenutku imao savrsen sistem, onda su svi primili po go i eto ti. Ni danas nista...

Malom svaka cast!

Blenheim Palace David Bowie

Ovaj mali je simpatican, kao neki dobrocudni Dzin, samo se smije, opusten lik, presao Kralj u Borusiju, nisu ga zaveli razni Reali, Sitiji i PSZ-i.. i odradjuje posao, daje golove i zadovoljan je.

Tba

Novi Levandovski nema dileme.
(Blue moon 1918, 18. januar 2020 17:16)

kumberbac

Dobro 2. gol mu je Hazard poklonio, jer je presao vec golmana i trebao samo da ga da. A on vratio Halandu loptu. Ali opet 1. i 3. gol, svaka cast, koja preciznost, neverovatno.

T89S

Kakva utkamica, gledam je upravo! 3-1 za domacina i BvB pali turbinu, zavrsava se 3-5 stim sto novi igrac Haland postize 3 gola na prvoj utkamici u BvB, ove godine Bundes liga mozda i najzanimljivija!

Bard Živa

Ma više vredi Jovićev gol na treningu i asistencija petom neg ovaj da je dao 7 golova na utakmici. Jović je ipak klasa za ovog amatera.

Bard Živa

Lakii

Koja nesebicnost Hazarda, pa ovo je nevjerovatno.
Bolje da je Jovic otisao tamo bio bi hranjen loptama a ne u sebicni Real.
Malom svaka cast, bice ubica!

dnevna doza prosecnog Srbende

“Talentovani napadač je u 56. minutu zamenio Piščeka i za 23 minuta postigao het-trik i time potpuno preokrenuo tok meča..”
-E ovo je sportska vest dana iako nije Srbin u pitanju.Dete 19 godina na debiju da u ligi 5 za 23 min.3 gola..Poštovanje!

ArtuDitu

Da je kod nas bio bi suviše mlad i trebalo bi ga sačekati. Onda bi odjednom postao prestar i nestao bi sa fudbalske scene. Potom bi se pominjao kao potencijal koji nije uspeo da se nametne.
U fudbalu, kao i u svakom drugom sportu, ili znaš ili ne znaš.

Dušan

hat trick u prvoj utakmici lige šampiona, hat trick u prvoj utakmici Bundes lige...zaista impresivno, videćemo kako će se snaći u nastavku sezone ali klinac je vrh :)