Ponedeljak, 21.10.2019.

16:45

Poćetino: Igraćemo protiv Zvezde i protiv sebe

Trener fudbalera Totenhema Maurisio Poćetino rekao je uoči utakmice sa Crvenom zvezdom da je njegov tim u periodu kada je sam sebi najveći protivnik.

pre 4 godine

Prvo poluvreme protiv Bajerna Totinhem je bio bolji da nije Nojer bio raspolozen bilo bi svašta. U drugom delu se desio potop ali to je slucajnost.

Mane

Jeste Totenhem u kanalu ali oni u napadu uopšte ne igraju tako loše kao sto pokazuju rezultati. Brzi su, neugodni, stvaraju šanse. Nadam se da ih ni protiv nas neće realizovati. Ključ je da se odbrana drži sto duže - ako ne primimo gol prvih 25-30 minuta, oni fe se unervoziti pa možemo čak i da dobijemo. Nikako ne smemo primiti rani gol kao Bajern (koji ih je posle sampleo 7-1 od tog trenutka), jer mogu da se opuste, razgoropade i protiv nas izbace sav bes zbog mesec dana loših partija. Jedan ti će žestoko nastradati od Totenhema kad se razbude, nadam se da to nećemo biti mi i da ćemo sutra odigrati pametno. Odbrana im je krš ove godine i dobrim akcijama iz polukontri i kontri sigurno ćemo imati priliku da ih ugrozimo. Puni smo samopouzdanja posle pobede nad Olimpijakosom i valjalo bi iskoristiti taj dobar momentum.