Petak, 23.08.2019.

22:24

Dortmund "iz keca u dvojku" za drugu pobedu u nizu

Fudbaleri Borusije Dortmund ostvarili su i drugu pobedu u Bundesligi posle isto toliko odigranih kola trijumfom protiv Kelna od 3:1.

pre 4 godine

Obozavam Dortmund i nadam se tituli na kraju sezone. U stvari, oni titulu prosle sezone nisu izgubili od Bajrna, vec od sebe samih. Sa Bajednom su imali egal saldo, imali 11 bodova prednosti i sve prokockali protiv osrednjih klubova. To ne sme da se desava ni u ludilu.

veliki strumf

Ko ne gledao prvo poluvreme i čekao da Dortmund da gol - tačno je mogao da poludi! Veze blage imali nisu, spori, milion gresaka - nivo škotske 4. lige. Ništa nisu igrali ni do 70. minuta, kada je Sanco izjednačio. Mislim da šut ka golu nisu imali do tada u drugom poluvremenu. Taj gol kroz 10 uspavanih igrača Kelna sve je preokrenuo, Keln je skroz pao, mada je treći gol došao u zadnjim sekundama. Rezultat uopšte ne odražava stanje na terenu i koliko he Dortmund bio očajan 70 minuta.

Kanidja PG

Jaci nego prosle sezone,posle 7 god dominacije Bajerna mozda je vrijeme za novog sampiona.
Gotivim milionere oduvjek,najbolji navijaci u Njemackoj.

Bolesno sarkastičan

Sila. Imaš osećaj da mogu da daju gol kad požele. Mislim da se ove sezone vraća "salatara" na Vestfalen, samo još malo da se zategne odbrana i biće savršeno.