Ponedeljak, 12.08.2019.

17:56

Solbaken i Zeka: Šanse Kopenhagena i Zvezde podjednake

Trener Kopenhagena Stole Solbaken i fudbaler tog kluba Zeka bili su saglasni u oceni da su šanse protiv Crvene zvezde podjednake.

pre 4 godine

Не желим да кажем да је Звезда фаворит. Само ћу написати: Звезда је фаворит.

detektiv kokni kol

@stoka, to nije sporno, ja bih 3 komada i sada bi putovali turistički.

Govorim o situaciji da smo odbranili tih "planiranih" 1:0, ili npr. 2:1 bilo koja pobeda bi nas ušušala i previše gurala na golo čuvanje nule i u Danskoj, a to nisu neke sigurne pobede, obzirom da smo kvalitetom dosta približni. Ovako je situacija čista, nema mršenja one stvari, zapeti muški na gol i završiti priču.

Meni je 1:1 taman rezultat jer su stvari jednostavne. Igrati za gol od 1. minuta! Čak i da se primi poneki, nema panike. Ni 2:0 ne znači ništa, jednim golom se zakuvava i okreće sve, to smo već prošli.