Ponedeljak, 15.07.2019.

11:29

Surove Mađarice se iživljavale nad Južnokorejkama – 64:0!

Vaterpolistkinje Mađarske ostvarile su neverovatnu pobedu na startu Svetskog prvenstva u Južnoj Koreji.

Surove Maðarice se iživljavale nad Južnokorejkama – 64:0! IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

29 Komentari

Sortiraj po:

dule

pre 4 godine

Nije mi jasno. Pa ja kad bih skupio jos 5, 6 ortaka da igramo protiv Srbije bar bismo se 'rvali' u bazenu i ne bismo primili 2 gola po minuti. Ili bar u prve 2 cetvrtine dok nas drzi kondicija za plivanje
(Igor, 15. jul 2019 12:59)

Druže, posle tri minuta bi se u napadu panike ti i drugari svađali oko lopte da ne bi potonuli.

remax

Koreja je sastavila reprezentaciju mesec dana pre početka prvenstva od nekih bivših plivačica i rezultat toga je ovo.
Da su od ranije imali reprezentaciju, izgubili bi samo 33:0 kao Južna Afrika od Holandije.

Blackman

Ovaj rezultat je pokazatelj da je potrebno menjati način kvalifikacija za SP. Zapanjujuće je da je neko ko je toliko inferioran uspeo da se plasira na takmičenje.

Sole

Zasto se neko ovoliko izvljava? Stani na 15:0 na primer
(Трооки Гавран, 15. jul 2019 12:36)

I šta raditi preostale 3 četvrtine?

U zemlji mita i korupcije

I nasi su vaterpolisti u 90-im nekog pobedili strasnom razlikom. Mrzi me da guglam. Znam da na digitalnom semaforu nije bilo moguce (nije bilo predvidjen toliki broj golova)pa su nastavili da beleze rezultat rucno. Ipak nije bilo ni blizu ovog skora.