Utorak, 16.04.2019.

21:35

Žalgiris se obrukao u Istanbulu, lakši trening za Fener

Košarkaši Fenerbahčea lako su savladali Žalgiris rezultatom 76:43 i tako došli do prednosti od 1:0 u eliminacionoj fazi Evrolige.

pre 5 godina

Ma jok, stručnjaci ovde kažu da Milosavljević ima prednost...
(Znači Haoos (čisto onako komentar), 16. april 2019 22:53). Naravno, tupko, kad je kompletniji igrač od Gudurića, plus je iz Partizana.

xxx

Tako to izgleda kad top ekipe predju u play off mode. Uostalom i kod nas su neki osetili u polufinalu kako to izgleda kad se igra 35 minuta ozbiljna košarka. Trenutno neki u finalu ABA preživljavaju traume i mole Boga da se završi.
(Spale, 16. april 2019 22:02). Kod nas u plej ofu je radio sudija mode, naročito u prvoj utakmici.

Basketaš

Žagiris sledi metla u ovoj seriji ne verujem da mogu dobit Fener ni kući.

Sad je potpuno drugačije igra se top8 na tri serije. Željko kad treba tempirat za najbitnije a Guduriću svaka čast kao Kalini.

Očekivana pobeda na kraju.

Znači Haoos (čisto onako komentar)

Gudura obavezno u 12 na svetskom!
(Makarije, 16. april 2019 21:49)

Spale

A.J.

Nije mi potpun dozivljaj gledanja Fenera ako Zoc, bordo u licu, ne mlati rukama, skace pored aut linije i dere se na svoje kosarkase bar 35 min :) . Salu na strane, pregazio ih je Fener, Kalinari i Gudura odlicni, a Zalgiris se propisno obrukao. Nisu "Turci" ni morali previse da zapinju, jer cu gosti bili i vise nego ocajni. Jeste Fener odlican i u odbrani i napadu, ali neverovatno da nijedan igrac protivnickog tima nije odigrao solidnu partiju. Valjda ce naredne utakmice biti bar malo interesantnije, ova je resena za 15 minuta.