Subota, 23.03.2019.

18:00

Srbija ubedljiva za kraj turnira u Palensiji

Ženska reprezentacija Srbije savladala je selekciju Švajcarske 31:21 (10:12) u trećem, poslednjem, meču na turniru u španskoj Palensiji.

Srbija ubedljiva za kraj turnira u Palensiji IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

6 Komentari

Sortiraj po:

my way

pre 5 godina

Младе Ковачевић и Вукајловић показале да су будућност српског рукомета. Играју енергично, модерно, продиру кроз одбрану, шутирају, асистирају, увек траже да направе вишак, разлику... па ево Јована дала 5 голова, а мислим да није ни 20 минута била у игри. Кристина Граовац такође имала још једну сјајну утакмицу, лепо је што је још крунисала и са 2 гола као голман.