Ponedeljak, 10.12.2018.

23:13

Budućnost slavila protiv Mege u Podgorici

Košarkaši Budućnosti pobedili su na svom terenu Mega Bemaks sa 81:85 (21:31, 20:20, 30:18, 20:16) u poslednjoj utakmici desetog kola ABA lige.

pre 5 godina

Buducnost ovu sezonu ce proci kao zvezda prosle godine imam osecaj da ce I ove godine biti iznenadjenja na kraju
(opet, 11. decembar 2018 10:09)
Žele I snovi su jedno a mogućnosti nešto drugo !

Taćo

Veliko iskustvo dobijaju kroz EL,sto je Dule govorio ako hoces da budes najbolji moras da trcis sa najboljima.Tesko ce im neko uzeti titulu.

NoName

Pri nerijesenom rezultatu Gordic trci kontru i hvata ga igrac Mege sa dvije ruke,sudija nista ne svira,a vidim vi pricate o kradji. Sudije su pokrale i CSKA i Barsu i Gran Canariju... Boze koliko ste opsjednuti sa nama,sta li Vulin ima ovim povodom da izjavi? Pokradose vas i na rukomet.
(KrstoZrnov, 11. decembar 2018 06:41)

O kakvom hvatanju trabunjaš? Dečko iz Mege mu je izbio čistu loptu, to što se Gordić bacaka kao Nejmar je njegova sramota. O onom sramotnom faulu nad Klarkom kada je u poslednjoj sekundi promašio šut a da ga niko nije pipnuo, ne bih. I umesto da Mega ima napad za vođstvo, Klark pogađa oba bacanja i Budućnost ide na +3.

Flomaster

@Sajber Kurajber

A faul u napadu Erla Klarka nad Banetom Ratkovicom?
Čist kao suza, rame u sred grudi čovek koji stoji sa dve noge na zemlji.

Dokle ide paranoja

Vidim Covketovi botovi bili na radnim mestima u 23:14, preslikani komentari u 10 minuta... ovo je poslastica bila, taman da se opet opravda poraz u finalu Aba lige kroz pricu o sudijama, usput se oplete i Mega jer stalno pusta Partizan, a i zavera ova tri tima protiv Zvezde nije losa teorija.

vv

Megu ne podnosis jer pustaju Partizan i zelis im da izgube svaku utakmicu, ali ipak moras da navijas za njih ne bi li Partizan ostao bez F4.. au koja muka

KrstoZrnov

pgpg

Vi jos ne shvatate... ABA Liga je nasa narednih 10 godina, ovo je samo pocetak dominacije, u Evroligi cemo takodje da nizemo uspjehe, FMP cemo da ugasimo i to je to. Nasa dominacija je tek pocela!

Džoni

U Morači moraš biti bolji za 20 poena da bi nekako pobedio Budućnost. Sve ispod toga sudije lagano ispeglaju. Poslednja 3 minuta utakmice su bila skandalozna, bukvalno su im sudije donele pobedu! Zato sa njima od starta do kraja na max i nema zime.

Prolaznik

Pogledaj kako cigani prate nase utakmice toliko smo im nabili kompleks da vise prate nas nego njih a sad da predjem na ove moraliste i postenjacine cutali su kad se dva puta igrala evroliga koju nisu izborili na terenu cuti se kad vodja vodi dva kluba i time odma narusava regularnost jer fmp sluzi kao trening ekipa jos im prebaca igrace kao u hokeju to je osnova kluba,to nije ni filijala...Pocnite od sebe prvo prije nego krenete da komentarisete druge

Milan

Sto bi Beogradjani dolazili protiv Buducnosti u Aba ligi? Neko je davno rekao da se ne igra Aba pa oni ne dolaze. E to sto kad je domaca liga ima vise igraca na terenu a ne na tribinama je isto kriva aba... Protiv Buducnosti mora da bude krcat Pionir ili i dogodine EK...

zemunski kej

Bravo Mega ,Bravo Goga Bitadze bices NBA igrac, Momci iz MEGE sta da vam radim nemate zaledjinu ,nemate savez imate samo jednog menadzera i dobrog trenera, Jeste pokradeni ,ali niste dovoljno popularni , Buducnost ima publiku vi nemate dovoljno,Ali ste odlicni,

Звездан

Бестидна крађа у Подгорици. Будућност криминализује кошарку. Годинама на исти начин побеђују Мегу: уз помоћ судија. Овакво суђење обесмишљава такмичење. Јер после овога такмичење више није регуларно.

Bojan

A da vas pitam,jeste li se ponadali? Hahahaha
??????????
(Damir PG, 10. decembar 2018 23:42)

Bilo bi me sramota da se javljam posle ovoga veceras iskreno. Neke stvari su vece od poraza, ili u ovom slucaju degutantnije.

d

El bilo i ovde "ja tebi serdare, ti meni vojvodo"? Nema veze, imamo tri ekipe sa serdarisanjem medjusobnim, Partizan, Mega i Buducnost, ali to ne zanima Zvezdu...nije problem ni sami protiv svih, a oni nek se tetosu medjusobno i sasolje...Zna se ko je najbolji

oberin martel

Sampioni to rutinski rade. Sad u top 8 Evrolige, pa na prolece opet titula na Jadran. Dolaze duge godine dominacije !
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (EViva, 10. decembar 2018 23:25)

Ne samo u top 8 no prvaci u Evroligu, jadan.
Ha,ha... pogledaj tabelu zemljače.

fancy

Iako pokradeno, uopste ali uopste mi nije zao Mege! Ne zasluzuju da se pitaju ili kroje sudbinu plasmana na tabeli kad dva put u sezoni zaborave da vode loptu!

Nele

Koja krađa ljudi? A jel hvatanje Gordica u kontri sa dve ruke bila namerna? A sudije ništa ne dosude, pa se onda gube u kompenzacijama. A ko je kriv Megi sto ne umeju da daju koš zadnja 3 minuta, kad Budućnost pravi seriju 11-0? (od 80-85 završava 91-85).

kimi

Izmišljena tehnička Bitadzeu, peti faul Gogi da crkneš od smeha, strahovito grubo bacanje na pod igrača Mege od strane Klarka je trebalo da bude namerni faul, a nije dosuđeno ništa, sudije nisu htele da gledaju snimak kod nepostojećeg faula nad Koti Klarkom...samo ovo što se desilo u dva-tri minuta mi je dovoljno bilo da mi se ova dobra utakmica smuči i da oni koji gotive Megu shvate kako je bilo Zvezdi.
(Cyber Kooryber, 10. decembar 2018 23:39)

Nije izmisljena tehnicka, Goga je posle kosa pesnicom udario loptu. Za opstrukciju igre se dobija upozorenje, prvo je bilo u prvom poluvremenu, drugo ova pesnica i to je sasvim opravdana tehnicka.

uros

Dzikic je doktor neizvesnih zavrsnica...A Mega nema kvaliteta za top4 jednostavno iskoriscavaju svoju odmornost u odnosu na ostale jer ne igraju Evropu i cinjenicu da su se dosta ranije skupili jos letos i uigravali. Buducnost jaka i na terenu i van njega. Prvi favorit definitivno.

A

Cigani videli ste kakva je ovo kradja bila. Zbog toga mora pun Pionir svaki put protiv Buducnosti, nece smeti u tom slucaju da kradu. Ovo je velika sramota.

Student

Na stranu konacan rezultat i ocigledne “sudijske greske” na kraju utakmice, Mega igra odlicnu kosarku. Kvalitetnije su odigrali od Buducnosti ovu utakmicu, timska igra, sve. Buducnost dobila na sudije, neiskustvo Meginih igraca, i na sut za 3 poena preko ruke. Nigde akciju nisu napravili za 40 minuta igre. Igra se zaista svodj na to da neko uzme i 1 na 1 igra. Dosta suteva preko ruke, odbranu lose igrali koliko je puta Mega ostajala sama na sutu za 3, ali tu je dolazilo to neiskustvo na scenu gde su promasivali ceo obruc. Zaista steta. Carapic ozbiljan ozbiljan igrac, kako igra decko ostao sam bez teksta, naravno i Bitatze. Mislim da ovakva Buducnost nema sta da trazi na F4 ABA, jos ako je ovo vrhunac njihove igre onda sam siguran da nema nista od njih, jedino Zvezdu da zadese neke povrede ne daj Boze, Cedevita i Mega ce biti ozbiljniji protivnici na kraju sezone.

Cyber Kooryber

Blue Moon 1277

Naravno da me kao navijaca Partizana ovde vise raduje podeda Buducnosti zbog borbe za plej-of, ali Mega je odigrala vrhunski mec i na kraju su ispustili pobedu gledao sam poslednju cetvrtinu i mora se reci da su neke odluke sudija bile uzasne da se na kraju i Miloje predao, bice jako tesko bilo kome protiv Buducnosti ajde sto imaju dobar time nego ocigledno i sudije znaju da poguraju kad treba.