Fudbalski klub Borusija Dortmund otkupila je ugovor Španca Paka Alkasera od Barselone.

Blaugrana[CG]

pre 5 godina

U Barsi je uporno guran na pogresnu poziciju,to je bio problem
(Lex, 23. novembar 2018 23:06)

U Barsi niko osim golmana ne igra svoju poziciju. To odvaja odlicne od dobrih igraca. Alba je par puta igrao krilo, Roberto sve igra, Alves je nekada u Klasiku igrao desno krilo u doba Pepa, Bus je igrao stopera 10-20 puta. Odbrana u finalu LS 2009 je bila Yaya Toure-Pique, lijevi bek Puyol. Svi se snalaze. Pako je u Barsi dobijao isto prilika kao i u Borusiji. Vise mu odgovara igra u Borusiji i to je glavni razlog. Pozicija je manje bitna kada si odlican igrac. Stalno mi je bio drag igrac, ali se realno nije snasao u Barsi.

korona

U Barsi nije znao vola da ubode tacnije, zicere je promasivao, sto bi ga inace Barselona prodavala. A on ni u Dortmundu nijednu utakmicu nije poceo od prvog minuta.