Iguain prvencem spasao "rosonere" poraza

Fudbaleri Milana i Kaljarija odigrali su nerešeno u meču četvrtog kola italijanske Serije A na Sardenja areni u Kaljariju.

Iguain prvencem spasao "rosonere" poraza IMAGE SOURCE

8 Komentari

Sortiraj po:

XYZ

pre 5 godina

Najveca glupost je bila dati Iguaina i Kaldaru za Bonucija, koji je bio kriv za sve golove od pocetka sezone koje je Juve primio. Covek nista nije bolji od Benatije u odbrani, jedino sto ima tu dugu loptu.

Obren

@Adriano_Galliani
Brate, koju si ti utakmicu gledao? Navijač sam Milana kao i ti ali daj da budemo realni. Milan je imao posed ali nije imao pojma šta sa loptom. Poslednji minuti, juri se pobeda a oni se dodaju na centru bez pasa napred. Bez ikakve ideje, jako jako loše

Neko iz mase

Mislim da je vreme da A.C. Milan angazuje ozbiljnog trenera. Ovo je sasvim solidna ekipa, ali se lose vodi. Svaka cast legendi Gatuuzo-, ali jos mora da radi na sebi.

Valkarin

Prijatno me iznenadio Milan na pocetku sezone. 7 bodova od 12 je za ovakav tim relativno uspesan rezultat. Naravno, u Engleskoj, Spaniji, pa i Nemackoj bi se verovatno borili za opstanak.

gremlin

Ja sam lud,imao sam obaveze i sve odložio..,odložio da bi video šta,NIŠTA!!!Prvih 20 min moglo da bude 3-0 za Kaljari posle u drugom poluvremenu aj nekako do boda...pošto sam što uživo što na tv gledao 1000 utakmica ACM...rećiću 1.Gatuzo ne zna 2.Suso ne zna i 3.Prosipamo bodove Scaroni i Maldini i Kaka neće dugo čekati Konte je slobodan!!!