Ponedeljak, 10.09.2018.

21:45

Mitrova snalažljivost za 1:0 VIDEO

Napadač Srbije Aleksandar Mitrović doneo je svojoj reprezentaciji vođstvo protiv Rumunije od 1:0 snalažljivim pogotkom petom.

pre 5 godina

Dobar nam golman! Prvi put jr odbranio u 88. minutu.
(woah, 10. septembar 2018 22:44)

Ne znam jesi li ironican, posto jeste odbranio i to odlicno. A vise nije ni mogao jer im je to jedini odbranjiv sut u okvir gola. Prvi je dobro izveden penal nakon poklona Kolarova, a za drugi ga je Rukavina markirao umesto da je cuvao prvu stativu gde je i uslo.

woah

Dobar nam golman! Prvi put jr odbranio u 88. minutu. Drugo, pre će Prijovoć Mitru da namesti da šutne (ako igra celu tekmu) nego SMS. SMS je sve, samo ne igrač od 100 miliona, kada igra za Srbiju. Mitru svaka čast!

it’s my life

Covek u svakoj utakmici ostavlja srce na terenu.Bori se kao lav.Voleo bi da sto vise daš golova i u dresu reprezentacije i u dresu Fulama.Nadam se +20 ove sezone,to ti od srca želim!!!!!Car!!!