Nedelja, 19.08.2018.

20:53

Tesna pobeda Bešiktaša pred duel sa Partizanom

Fudbaleri Bešiktaša pobedili su Erzurum sa 3:1, u drugom kolu turskog šampionata.

pre 5 godina

Ма турцима је то као добар дан да одиграју у лиги из 2 у 1 или обрнуто. Посебно велика тројка(Бешикташ, Галата и Фенер). Тако се праве паре на високу квоту а они су познати по томе. Тако да ту ништа тјесно није било, него лагано из 2 у 1.

Objektivno

Za 2 nedelje čitam:”Teška pobeda Partizana za ulazak u ligu Evrope”,..
(the shining, 19. avgust 2018 21:03)

Taj clanak ces procitati samo u snovima,realno ni u ludilu.

Gledam fudbal

Ocigledno da ovde mnogi komentarisu, a da nisu pogledali utakmicu. To sto je bilo 3-1 za Besiktas nije odrazavalo stanje na terenu. Domacin je bio daleko bolji u prvom poluvremenu i razbio je Besiktas. Pravo je cudo kako nisu dali jos par golova, a tresla se i precka Besiktasa. U drugom poluvremenu Besiktas je zaigrao bolje, ali ni to nije bila neka specijalno kvalitetna igra. Treci gol je pao iz penala. Sve u svemu, novajlija u turskoj ligi je namucio favorizovani Besiktas i nadigrao ih u prvom poluvremenu tako da su Pepe i Vida u par navrata ispadali smesni.

Bojan provincija

Ljudi igraju i uigravaju se pred važne evropske utakmice a naše balerine odmaraju zato idemo kući i mi i komšije,zato i reprezentacija tako prolazi.Nijedan ali nijedan klub u Evropi nije odlozio prvenstvenu utakmicu,osim nasih