1. A je l' VAR kreće od grupne faze LŠ ili ?!
    (Gojković ili Živković?!, 16. avgust 2018 09:30)

# Link komentara

2. VAR bih podržao ako izmene način pozivanja. Trener zainteresovane ekipe bi trebao da traži VAR proveru stim da ima jednom priliku u poluvremenu. Ako je pozivanje bilo neopravdano gubi pravo na VAR do kraja poluvremena, isto kao u NFL ili chalange sistem u tenisu.
    Sistem sa Svetskog prvenstva i dalje se oslanja na sudijsku procenu, što nije dobro.
     (Paor, 15. avgust 2018 21:59)

3. Harizma od coveka i pogled koji su svi postovali.
     (Oliver Nedeljković, zapamtite to ime!, 15. avgust 2018 21:45)

4. Pa zavrsio posao na svetskom prvenstvu i povukao se
     (dvd, 15. avgust 2018 20:29)

5. Kolina kao i uvek sjajan, po celoj svojoj glavi.
    (Qer, 15. avgust 2018 20:28)

6. ja sam se nadao da gledam fudbal posle 8godina opet...velika greska sa moje strane sto sam mislio da ce ovaj VAR doneti normalne postene meceve.Ja necu gledati fudbal u naredna 2 prvenstva sigurno.Mafija i nista drugo
     (xx, 15. avgust 2018 20:17)

7. Pa muka je čoveku šta se sve dešava i kako UEFA namešta utakmice. Kad se ništa ne pitaš i kad se dešavaju neke stvari iza tvojih leđa u poslu koji vodiš odlično, onda shvatiš da ne želiš da budeš deo njihove ekipe jer imaš čast. Eto, to je moje mišljenje šta je razlog.
     (chema, 15. avgust 2018 18:23)

8. Ce ga vara
    Moze i da se uvede da se igra 3 puta po 30 minuta, penali da se izvode rukama, da se uvedu plavi i zeleni karton i kada padne gol da se odigra papir-kamen-makaze gde ce pobednik odluciti da li ce se gol priznati!
     (Jaran, 15. avgust 2018 18:05)

9. @the shining Jok tebe će da zove hahahah
    (#12, 15. avgust 2018 17:39)

10. Zvezda - PSV 3:2, kraj meča, Kolina ide ka tunelu - ceo Sever prekida pesmu i spontani aplauz. Imao je zaista autoritet kao sudija, tad baš nije nasedao na pokušaje Holanđana da isfoliraju penal, sudio za desetku..
    (Dynamic, 15. avgust 2018 17:34)

11. @the shining - Samo o parama , I to tudjim ....
    (Miloje, 15. avgust 2018 17:34)

12. po meni var tehnologija plus 2 celendza bi dalo postenije sudjenje.

Bekovi vise ne bi tukli napadace ko volove u kupusu a samim tim bi bilo vise golova a to je onda interesentniji fudbal.
     (Che Gevara, 15. avgust 2018 17:33)

13. Znaci zaradio si dosta,..Pusti sad nekog svog “prijatelja” da zaradi i on malo,...
    (the shining, 15. avgust 2018 16:50)