Sreda, 09.05.2018.

12:13

Marković pred Čukarički: Da nadoknadimo propuštene šanse

Mladi štoper Partizana Svetozar Marković nada se da će se timu u revanšu polufinala Kupa protiv Čukaričkog (20h) "vratiti" za brojne propuštene prilike.

Markoviæ pred Èukarièki: Da nadoknadimo propuštene šanse IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

10 Komentari

Sortiraj po:

ban

pre 5 godina

Nema vi sta da nadoknadite. Vatreni sam navijac Partizana od malih nogu ali slabiji tim Partizana ne pamtim. I uopste me kup ne interesuje, cak navijam i da vas Cuka izbaci. Samo da dozivim da vidim ledja Djukicu i onom " bombasu" Ivici Ilijevu. Kamo srece i celoj Upravi.

Bilal

Dragi dečko, nisu Partizanov problem propuštene šanse nego kiksevi tvojih kolega u odbrani. Da napred igra Barsina navala ne bi bilo koristi kad ste vi u odbrani šuplji k'o švajcarski sir. Pa ne postoji tim u Evropi kojem skoro svake utakmice protivnik u prvih 15 minuta zabije 2 gola ili mu vi servirate šansu k'o na tacni pred sam kraj utakmice. Tako će biti i večeras! Dok vi dođete k sebi Bojić i drugovi će već da vode 2:0.