Utorak, 10.04.2018.

21:39

Dobrić: Nisu smeli da nas pobede i četvrti put

Košarkaš Crvene zvezde Ognjen Dobrić rekao je da je energija u poslednjih 15 minuta presudila pobednika drugog meča finala ABA lige.

Mali ce biti sjajan.
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Lazar, 10. april 2018 22:04)

Nije on tako mali. 23 godine, stariji od Gudurića na primer.

biće teško dole

Јанковић такође солидан с обзиром колика је кукњава због њега.
Више је допринео у ова два меча него Бјелица.
(Норис, 10. april 2018 21:44)

Janković vrhunski odigrao obe utakmice, bolji je u odbrani, u napadu još srlja. Odbrana bez greške, ispostavlja se da je odličan igrač.

Mene izluđuje Enis sa njegovim ulazima, i davljenjem lopte. Bjelica, sve smo videli. Lesor se malo danas popravio.

rs

ima li kakve sanse da se vrati danguba,nevjerovatno koliko fali njegova odbrana i energija,a u napadu je bio konstantan citavu sezonu i trojke gadjo odlicno
Antic mora igrati u Podgorici jer moze svojim iskustvom donijeti prevagu

Норис

Теби, момче, свака част.
У плеј-офу си одличан.
Био си веома добар против Морнара, а сад си у овој финалној серији једини позитиван са +/- индексом (уз Омића и Рочестија - који је накупио неку сићу).
Јуче +10, а данас чак +26.
Био си добар и у Евролиги у задње време, а био си добар и у јануару но те је Алимпијевић из ко зна којег разлога сасекао смањеном минутажом у купу.

Надам се да се Алимпије неће блесавити овај пут него да ће користити играче који су у каквој-таквој форми. Омић је такође очигледно доста спреман за ово финале и решен да покаже "навијачима" колико су погрешили.