Subota, 31.03.2018.

09:10

Bjelica ispod proseka, Marjanović umalo do dabl-dabla

Minesota Timbervulvsi zabeležili su veoma važan trijumf u borbi za plej-of na gostovanju Meveriksima u Dalasu – 93:92.

Bjelica ispod proseka, Marjanoviæ umalo do dabl-dabla IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

20 Komentari

Sortiraj po:

Rio

pre 6 godina

Za Belog je najvaznije da se izborio za minutazu jer on zna kosarku u prste. U junu ce potpisati dobar i veci ugovor, momak je odmeren, cvrsto na zemlji i posvecen kosarci. Sto se tice Bobija, ne lozite se mnogo na njegovu statistiku, sta bi uradio da vise igra. Prespor je on za NBA!

eto

tehnika "kucanja" na kraju nije ništa spektakularno. Ukratko uvek važi da centar (jer je velik) treba da drži loptu visoko. a) jer ne mogu da je dohvate b) jer povećava potencijalnu energiju (već je digao ruku pre skoka). Ono što je loše je što je dvokorak pravio unutar linije za 3. Mi kada smo bili kadeti već smo morali da radimo dvokorak tako da počinje izvan linije za 3 (one stare doduše). To mnogo pomaže jer dobijaš brzinu i možeš da završiš sa obe strane koša u uzlaznoj ili silaznoj putanji.

CJC

Bobanu nije problem odbrana 1 na 1 sa drugim centrom ili krilnim jer nijedan centar nije bas toliko brz...ali kad ostane u miss matchu protiv Lilarda, Irvinga, to je 80% primljen koš.

slaviša šmigič

bobi kakvo zakucavanje svaka čast.šteta,da neigra više njegov procenat u napadu je gotovo pa 100 odsto.nije loš ni u odbrani,kad bi samo trener imao ono znao bi kad pravovremeno ubaciti bobija za dobijanje pa gotovo svake ekipe totalno dominantan ispod koša još kad bi igro utakmice gde centri nemogu tablu,da pogode bili bi nepobedivi.ali u americi nikad nije odlučivao kvalitet.več ko stoji iza tebe i najviše imaju mogučnosti,da to promene mediji takav je bio slučaj sa jokičem

Au

Poslednja dva kosa ,svaka cast Bobi .Ne moze da igra nesto puni jer jednoatavno nije dovoljno brz i zaostaje u odbrani ,al mogao bi da ima desetak minuta svaku utakmicu .Imao bi sigurno uvek odlican doprinos .a da se vrati u Evropu realno bi harao sa ovakvom kretnnom jef je zaista dosta tu napredovao .

Boston

Za 35 min 6 poena i 3 skoka. Praaavi profesor. Zasto njega bilo ko hvali nije mi jasno? Desi se nekada da pogodi par trojki pa skupi 15-16 poena, ali on je prosecan igrac, cak ni toliko. A ima 30 godina. Nema tu napredovanja.

Nikola

Marjanovic je odlican kao i uvek kad dobije sansu.Da igra malo vise svaki mec bi imao dabl dabl steta sto je toliko los u odbrani,kad bi se vratio u evroligu bio bi ubedljivo najbolji centar i nema ekipe koja ne bi volela da igra za njih.

gud lak

Osisaj se malo Bobane. :) Svaka cast za utakmicu i sve najbolje.
Ako ikako mozes, kazi treneru, ili nekom ko ce reci treneru, da pogleda tvoje minute i ucinak. Kazi da neces pasti od umora, samo nek' ti da 15-20 minuta bar i uvek je dabl-dabl tu. Kasnije i vise minuta. Neces doveka igrati, izbori se, laktaj se, posto nisi iskoriscen, mozes vise. Srecno.

azija

Dokle vise Bobi da dobija minute na kasikicu. Covek za 12 minuta imao 10 poena i 9 skokova. I dosta sa pricama o njegovoj slaboj odbrani. Covek je u sve jednoj utakmici otkako je dosao u LA imao najbolji +/- indeks u timu pa tako i u ovom mecu. +/- indeks Bobija je bio + 12(za tih 12 minuta koliko je Bobi igrao Klipersi su dali 12 poena vise nego sto su primili).