1. Nije mi jasno kako te vec ne otpustise. Izbacujes Kavanija u 70 min.!?
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (doOx, 7. mart 2018 16:47)

Da, taj čovek iz 6 stopostotnih šansi da 2 gola Valensjenu!!!
    (Kalčo 2000ih, 7. mart 2018 18:30)

# Link komentara

2. Poketino i jedan CMF i eto titule LS za dve godine.
     (Marko, 7. mart 2018 18:23)

3. Džaba im silni transferi i rekordi, na kraju su postavili rekord po broju bačenih para da bi osvojili samo ligu, koju bi inače i osvojili jer se Monako rasprodao...
     (milos_no6, 7. mart 2018 18:23)

4. Nije mi jasno kako te vec ne otpustise. Izbacujes Kavanija u 70 min.!?
     (doOx, 7. mart 2018 16:47)

5. Pascal

A sta su to pokazali? Emeri taktika nista, zalaganje fudbalera na terenu nista bolje.To sto su u prvom mecu nesto vise napadali od Reala, imali konkretnijih prilika, im nije donelo ono sto je trebalo, a to je rezultat i prolaz u narednu fazu.
     (kojot, 7. mart 2018 16:46)

6. Jesi ti gledao prvu utakmicu???
    (Pascal, 07. mart 2018 16:11)

Izgleda da si ti taj koji nije gledao prvu utakmicu. Posed lopte je bio izjednačen, dodavanja izjednačena, Real je imao duplo više šuteva u okvir gola, imali su 3 puta više kornera. To što je PSŽ pritisnuo dvadesetak minuta u drugom poluvremenu ne znači da su bili bolji u toj utakmici. Gleda se igra tokom cele utakmica a ne samo na periode.
     (Stefan, 7. mart 2018 16:44)

7. Sramota je potrositi silan novac na pojacanja, a u dvomecu sa Realom generalno niste nista pokazali.
    (kojot, 07. mart 2018 15:26)

Jesi ti gledao prvu utakmicu???
     (Pascal, 7. mart 2018 16:11)

8. Veliki je zalogaj psg po meni nije trebao da prelazi iz sevilje tamo je bio prosecan ligu evrope je uzimao ovde ce sada da izvisi...
    (Neki Tamo, 7. mart 2018 16:10)

9. Znaci sramota Arsenala je beskonacna posto jedno 9 puta uzastopno ispali u 1/8 finala.
    Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (maradona, 7. mart 2018 15:18) # Link komentara

Ali je razlika izmedju Arsenala i PSG-a ogromna... Zato jer Arsenal nije potrosio u poslenjih 30 godina koliko je PSG potrosio u poslednjih godinu i po ili dve dana.
    (Stevan, 7. mart 2018 16:07)

10. Sramota je da jedan klub ciji igraci vrede 700+ miliona evra, nema ambicije da napada i za 180 minuta stvori 4 i po sanse... i sramota je izvaditi Kavanija u 69. Minutu na Bernabeu..
    (Dulija, 7. mart 2018 15:57)

(kojot, 7. mart 2018 15:26)

(maradona, 7. mart 2018 15:18)