Sreda, 21.02.2018.

21:40

Real preokretom u Leganesu do povratka na treće mesto

Madridski Real savladao je u gostima ekipu Leganesa u zaostaloj utakmici 16. kola Primere – 3:1.

???, 21. februar 2018 22:36

"Ako vam se ne vrati Marselo,gotovi ste"
Kome ? Nama? Ne igram ja za Real.

Hoces ukor pred iskljucenje ili popravni iz fizickog vaspianja? Mada to stvarno jos nikom nisam uradio,nemoj da dozvlis da budes prvi.

???

za takkar

Koliko si ti jedna nerealna osoba i koliko samo vidis ono sto zelis da vidis.
Leganes ih je ubio u drugom poluvremenu,do samog kraja je bilo neizvesno hoce li izjednaciti, sve do penala.
Napad je malo podigao formu i malo su bolji. Odbrana blagi uzas i na svakoj utakmici i od najlaksih timova oni primaju golove.
Ako vam se ne vrati Marselo do Pariza,gotovi ste.
Smem ruku u vatru da stavim.
Samo ti i dalje pisi literalne sastave o pola gasa i 30 % gasa.
Real nikada u svojoj istoriji nije bio gori,pa ti pisi sta god hoces.

Stefke

JEL IGRAO PENALDO?
(Jak mraz -14, 21. februar 2018 21:33)

Što ? Zidan čovek odmara neke igrače. Prošle sezone se hvalite kako je Mesi najbolji strelac, a čovek imao 12-13 utakmica više od Ronalda. Evo ove sezone već ima 9 utakmica više odigranih, a opet samo 2 gola više od Ronalda.