Nedelja, 21.01.2018.

17:34

BL: Verder namučio Bajern u Minhenu

Ekipa Bajerna iz Minhena pobedila je pred domaćom publikom Verder sa 4:2, u 19. kolu Bundeslige.

BL: Verder namuèio Bajern u Minhenu IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

7 Komentari

Sortiraj po:

Studenjak

pre 6 godina

Hames strasan igrac. Potpuno je neverovatno da su se tako lako odrekli ovakvog igraca kraljevici. Sta reci za Milera koji opet podseca na onog igraca od pre par sezona kada je aigurno bio u top 5 igraca na svetu. Ako Jup njemu povrati samopouzdanje Bajern postaje kandidat broj 1 za osvajanje lige sampiona. I jos jedna jako bitna i dobra stvar za navijace nemackog giganta jeate to sto igra i rezultati sve manje zavise od dva velikana Riberija i Robena. Mia San Mia

Oliver

Odlicna utakmica,odavno nisam video da Werder ovako dobro igra u Minhenu,sve cestitke za njihovu hrabru i odvaznu igru,borili su se kao da im zivot zavisi od ove utakmice.Ali Bayern je veliki zato sto i kada im nije dan,kada igra nije dovoljno fluentna,onda na scenu stupa individualni suvi kvalitet,danas posebno ove trojice-Miler,Lewandowski i Hames.Miler je danas bio kao u najboljim danima sa 2 gola i jednom asistencijom.Kod prvog gola je briljantno primio loptu na grudi iza Veljkovica,spustio i u padu poluvolej.Sta reci za Lewu kojeg ne vidis celo poluvreme,a onda za 13 minuta 2 gola glavom? Njegovu igru glavom treba staviti u udzbenike,drugi je dao gotovo s penala,skok unazad,trzaj glavom,dalji ugao,savrsenstvo pokreta.I na kraju Hames daje briljantnu asistenciju Mileru-nonsalantni lob kroz sredinu! Treba pomenuti i neverovatnu glupost Ulrajha i Zilea,koji su poklonili gol Verderu,to je nedopustivo.Sve u svemu,Bayern nam priredjuje svakog vikenda nevidjen uzitak,bravo!