Subota, 20.01.2018.

22:59

Valensija s osmoricom u polju, poraz od fenjeraša

Fudbaleri Las Palmasa pobedili su Valensiju sa 2:1, u utakmici 20. kola španskog prvenstva.

pre 6 godina

Нису само у Примери лоше судије, криза је у свим лигама. Требало би да се ради на судијама више него на технологији која им помаже.

Mile

Ko je gledao mec video je smejuriju od sudjenja. Za prekid treba minut da se izvedu. Non stop se ubacuju po dve lopte u teren. Sudija je bio na drogama

neutralni felsh

imao sam neki utisak da ce biti neki x... las palmas nije toliko losa ekipa koliko izgleda, i bilo im je red da se jednom izvade za seriju losih rezultata koji su ih i doveli tu gde jesu na tabeli - a sa druge strane valensija, koja se vec nekoliko utakmica cupa na silu, jer im je timska forma u zimskoj stagnaciji... kad ono, i dodatno je krenulo nizbrdo.

krivistojko

pa onaj crveni prvi je i bio al drugi nije morao dati
jedino podto je znao sa igraju dledece kolo sa realom pa da im pomogne
spanska liga to je kao nasa peta
ne kvalitet nego mentalitet
vodi las palmas niko loptu iz auts od dece da da loptu delegst idtrcava sutira loptu ma sou ko je gleda video je sedog debekog

Mihajlovic

Nemanja Maksimovic starter, Marko Grujic starter, Luka Milivojević kapiten Kristal Palasa i gol protiv Arsenala, Luka Jovic gol za Ajntraht! Napred Zvezda ale!