Sreda, 13.12.2017.

21:19

Real u finalu Svetskog prvenstva

Fudbaleri Real Madrida pobedili su u Abu Dabiju ekipu Al Džazire sa 2:1 i plasirali se u finale svetskog klupskog prvenstva.

(Sandzak, 13. decembar 2017 21:47)

Ti si, dečko, za ozbiljnu analizu, ipak su to opasni kompleksi koji tebe drmaju..

mj23

opet taj ronaldo spasava real. pa dokad vise?

hoce li se ikad zasititi golova i titula? juri prema 5. titulu ove sezone, nakon prvenstva, lige prvaka, superkupa spanjolske i europskog superkupa. kakva sezona najboljeg igraca svijeta u zadnjih 5 godina - bolesno!
sa danasnjim golom je postao najbolji strijelac u povijesti i ovog natjecanja. a ako uzme titulu, bit ce jedini igrac uz toni krossa u povijesti sa 4 titule klubskog prvaka svijeta.

a jesi i ti muzicar?

Sad sam se vratio sa utakmice, sadrzajna utakmica, puno uzbudjenja, viktorije, navijao sam da al dzazira da gol cisto da bude uzbudljivije, dali su gol, bilo je uzbudljivo...u svakom slucaju, lepo iskustvo, malo je reci da je stadion idealan, trava fenomenalna, igralo se na jedan, dva dodira, brzo, bez previjanja i foliranja...i utisak utakmice je modric, to sam znao i pre nego sto sam ga uzivo pogledao, ali on je najbolji igrac reala, drzi vezu i loptu u malom prstu

rough

i to je izvjestaj? al jazira je umalo povela 2:0 pocetkom nastavka, milimetri su odlucili da bude ofsajd koji je ustanovljen video tehnologijom

Kalimero!

Znaci Real ne moz da dobije ni polu-uplasene Arape bez pomoci sudija. Kad su dominirali u prvom delu i kad im pomoc nije trebala sudija im ponistava gol zbog ofsajda maltene odmah posto je dat. Kad primaju gol za 0-2, sudija pokazuje na centar i tek posle 2 minuta ponistava gol. Kome nije jasno, sigurno je u ta 2 minuta urgirano i podmazano gde treba da se izbegne bruka. Ne samo da je sramota sto se sampion Evrope i Spanije koristi ovakvim sredstvima, nego se ujedno (vrlo moguce svesno i namerno) minira primena VARa i modernih tehnoligija u fudbalu.