Nedelja, 03.12.2017.

18:25

Prvi poraz Valensije u sezoni, Viljareal u krizi

Fudbaleri Valensije doživeli su prvi poraz u španskoj LaLigi ove sezone, "skalp" im je skinuo Hetafe sa 1:0.

Prvi poraz Valensije u sezoni, Viljareal u krizi IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

9 Komentari

Sortiraj po:

Priroda

pre 6 godina

Normalno da je prvi poraz Valensije jer sam slusao komentatora na SK kako prica hvalospeve o njima, da igraju najlepsi fudbal u Spaniji, da su milina za gledanje, uziva dok ih gleda, da igraju lepse od Barselone, da melju protivnike svojom napadackom igrom i da u proseku daju protivnicima skoro 3 gola. I ja stavim 2 i 3+ i naravno da ce da izgube sa igracem vise celo poluvreme, a pri tome nece biti ni golova. Sasvim prirodna situacija.