Ponedeljak, 25.09.2017.

10:40

Fiorentina besna: Što ne koristite VAR?

Čelnici Fiorentine besni su na sudiju Luku Parijeta što nije koristio video tehnologiju u remiju sa Atalantom 1:1.

Fiorentina besna: Što ne koristite VAR? IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

6 Komentari

Sortiraj po:

Kolumbija je civilizacija

pre 6 godina

Alo! O cemu vi pricate??? Razbili vas ljudi. Znaci odavno nisam video da jedan klub urnise drugi, a gubi 1:0 do samog kraja. U 80.nekom minutu onaj vas tamnoputi napadac trci sam ka golmanu i ode mu lopta. Mogli ste da resite. Da je bilo 2:0, ne verujem da bi ste se bunilo. Sramota! Steta samo sto Atlanta na kraju nije slavila.

nikola90

@poetry in motion

Pa da,zato su protiv Juvea preko Var tehnologije svirali 2 penala,iako je jedan bio ofsajd,a sudija to nije video na usporenom snimku?Najvise penala je svirano u korist Milana i Intera,namera je jasna.

Slavisa V.

Naravno, ako je ocigledno da si pokraden i to namerno, to onda jasno kazes. A ne ko nasi posle utakmice sa Slovenijom, niko ne sme da pomene ono sto je bilo ocigledno, a kradja je bila ocigledna. Srbija je morala dobiti Sloveniju najmanje sa 15 razlike sto nije bilo realno, narocito posle ocajnog prvog poluvremena.

Poetry In Motion

atalanta je bila bolja većim delom utakmice i zasluženo uzela bod na kraju. Ipak sve navedeno je tačno i to što su ovi bili bolji ne znači da može neko da te krade. VAR se očigledno koristi samo na juventusovim utakmicama. Forza Viola!