Sreda, 13.09.2017.

15:00

"Sulejmani je opasan, moramo da ga zaustavimo"

Danilo Pantić, fudbaler Partizana, golom u pobedi nad Mladosti iz Lučana (3:0) potvrdio je da u dobroj formi dočekuje meč u Bernu.

"Sulejmani je opasan, moramo da ga zaustavimo" IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

6 Komentari

Sortiraj po:

Deki

pre 6 godina

Imamo tri odlicna ofanzivna vezna : Tosic , Jankovic i Pantic ! Djurickovic i Sasa Ilic mogu biti pod odtrdjenim okolnostima korisni sa klupe , ne igranje Sume je nebitno jer ni tehnicki ni takticki nema kvalitet za Partizan ! Ne mogu da verujem kako su besmisleno potrosili ogroman novac !!!!

fudbalski ekspert

Danilo Pantić je sjajan igrač, pravi naslednik Leonarda na levom krilu!
Tošić ide desno, Janković ne može levo, pa će u sredinu, a Danilo Pantić ide levo kao legitimni naslednik Leonarda!

Danilo Pantić je veoma spretan i sposoban igrač, spreman da reaguje u svakom trenutku, a to vredi zlata u ovakvim utakmicama koje odlučuju o sudbini kluba!
Danilo Pantić je u fantastičnoj, fenomenalnoj formi, a to će na svojoj koži itekako osetiti izuzetno prljava ekipa Jang bojsa!
Dva gola za mladu reprezentaciju u pobedi 4-0 i idealnom startu kvalifikacija, gol za Partizan u presudnim trenucima utakmice u drugom poluvremenu, za izuzetno značajnu pobedu 3-0 i ostanak u trci za titulu!