Ponedeljak, 03.04.2017.

10:48

Nejmar 16. igrač Barselone u "klubu 100"

Fudbaleri Barselone Nejmar da Silva postigao je stoti gol u dresu katalonskog kluba.

pre 7 godina

pogledajte godine Messija kad je dao 100 golova i usporedite s ostalima. Messi je igrao po par minuta dok nije imao ni 20 godina. Neymar ima 25 godina, u njegovim je godinama Messi osvajao 7 titula u sezoni i u jednoj sezoni zabijao po 100 golova, znači na manje od 70 utakmica.

Sandzak

Da je Messi došao u klub sa 25 godina dao bi 100 za 80 mečeva. ovako sve mu računali još kada je bio 17 godina i ulazio po 3 minuta itd.

facts

-Nisu vam tacni podaci, a i fali vam nekoliko igraca. Postigli su 100+ zvanicnih golova u dresu Barselone (pored nabrojanih):
Josep Samitier, Josep Escola, Paulino Alcantara, Angel Arocha.
-Mariano Martin je postigao prvih 100 golova na 99 meceva za Barsu, a ne na 114 meceva. Zatim Eulohiu Martinesu je trebalo 136 meceva (a ne 152) za prvih 100 golova u dresu Barse, Evaristu 142 (a ne 143), a Nejmaru 177 (a ne 178).
-Nejmar (25 godina) je 4. najmladji igrac koji je postigao 100+ golova u dresu Barse, nakon Mesija (22), Mariana Martina (24) i Evarista (24). [@2010MisterChip]
-Jucerasnji mec je bila Barsina 600. pobeda u Primeri sa 3+ golova razlike! Prvi put su to ostvarili 24.3.1929 protiv Europe (5-2). Lista broja pobeda u Primeri sa 3+ golova razlike: