Utorak, 31.01.2017.

22:42

Lacio preko Intera do polufinala

Fudbaleri Lacija savladali su Inter 2:1 i plasirali se u polufinale Kupa Italije.

@Ivan

Jeste da dolazi 30 ali to je zato sto je postavljena ograda na curva sud i Romini navijaci bojkotuju utakmice vec dugo, dugo. Upravo je pustena prica da se radi na uklanjanju barijera. :)

Ivan

Koji veliki derbi u polu finalu kada na te derbije Rima dolazi 30000 ljudi. Bio sam '98 god na tom derbiju kada je bilo 80000 ljudi i to je bio vrhunski fudbal, italijanska liga tad najjaca na svetu!!!

Nikola

Sudija amater...penalom i crvenim za Mirandu resio pobednika. Ali utakmica za svaku pohvalu. Inter ih pojeo, ali je i Lacio u prvom poluvremenu imao lepe sanse.

Sramota da ova vest ima 1 komentar a Liverpul-Celsi 55 !
Kakva drama i ludnica na San Siru, kakve prilike i u prvom i u drugom poluvremenu. Da ne pricam o onom huku sa tribina karakteristicnom samo za Italiju. Roma-Lacio polufinale, bice to veliki rat u dve utakmice u najvecem derbiju na svetu.