Četvrtak, 19.01.2017.

23:03

EL: Koponen i Faverani srušili Efes

Košarkaši Barselone pobedili su Anadolu Efes sa 89:78 u duelu 18. kola Evrolige.

EL: Koponen i Faverani srušili Efes IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

8 Komentari

Sortiraj po:

Nugi

pre 7 godina

Bio na utakmici. Barsa ne igra nista posebno i da ih nije ludacki isao sut za 3 poena u drugom poluvremenu (8 igraca dalo bar jednu trojku, a Koponen 6/7), tesko bi dobili mec. U prvom poluvremenu je Efes igrao dobru odbranu i ovi su bili izgubljeni, mislim da Zvezda ima dobru sansu u martu! Karte su spremne, cekam te Zvezdo! Pozdrav svim delijama!

veliki strumf

@Pera Po meni je bolje da Darusafaka dobije Uniks! Mi i Daska, kao i Pao imali bismo isti skor i bili u 8, a iza nas bi bili Efes i Barsa sa 2 pobede zaostatka. Porazom, Uniks bi se znacajno udaljio od konkurencije za top 8. Vec su ispali Armani i Galata, mi smo kao direktne konkurente eliminisali Makabi i Zalgiris (zbog boljeg skora). Bamberg gubi korak, Uniks bi u slucaju poraza zaostajao 3 pobede. Prakticno bi nam jedini konkurenti bili Efes i Barsa i jos njih bi trebalo eliminisati, a da se sa Darusafakom i Panatinaikosom rvemo za 6. mesto.

M

Svakako je dobro odvojiti se od efesa jer ćemo teško nadoknaditi razliku iz prve utakmice u eventualnom okršaju za prolaz, mada ni Barsu ne treba prerano otpisivati. EL je ove sezone baš izjednacena, od 5. do 12. mesta se nakon svakog kola neko novi otpiše pa se u sledećem kolu vrati i sve tako