Novi trener Novog Pazara Zoran Govedarica rekao je da je prihvatio vodjenje tog superligaša jer je želeo da radi u jednom od najfudbalskijih gradova u Srbiji.

Govedarica: Novi Pazar je veliki izazov IMAGE SOURCE

4 Komentari

Sortiraj po:

D_

pre 7 godina

Fantastican izbor!! Momenat kada je pre nekoliko godina kao trener Doline Padine u 70 .minutu sa 4-4-2 presao na 4-3-3 protiv IMT-a u gostima i dan danas se prepricava na Novom Beogradu...Dovoljno je dodati i da u Lazarevcu predsednik opstine prilikom polaganja zakletve citira njegov motivacioni govor sa utakmice Kolubara - Milicionar kada su preokrenuli posle 0:2 na poluvremenu, pa da se zakljuci da Novi Pazar do kraja sezone treba shvatiti veoma ozbiljno.