Sreda, 04.05.2016.

00:00

Vidal: U oba meča smo bili bolji

Vezista minhenskog Bajerna Arturo Vidal rekao je da je njegov tim bio bolji u obe utakmice polufinala Lige šampiona protiv Atletiko Madrida.

Dobro je i polufinale za vas.
Komentar poslat iz B92 Android™ aplikacije (Android Robot by Google, CC BY 3.0) (Mrki, 4. maj 2016 09:48)

Ne znam da li vas uce matematici u toj vasoj osnovnoj skoli ali i Bajern i Atletiko su dali isto golova

Mrki

Nešto mi rezultat govori drugačije. Bolji je ko da više golova. A Juventus ste zaboravili, Juventus bio bolji a pobedio Bajern i nikom ništa.

Stara kuka

Kako ga nije sramota da kaze da su bili bolji generalno kada ih je Atletiko razvalio u prvom poluvremenu prvog meca. Nije Bajern prisao golu, jedna polusansa bila zbog greske stopera Himeneza koji se ispravio glavom. Ne pamtim tako nemocan Bajern prvih 45 minuta u nekoj utakmici. U drugom poluvremenu jeste bili dosta bolji a stvorili samo jednu vrhunsku sansu i to posle korenera kada je sutirao Martinez. U Minhenu svaka cast za prvo poluvreme, tu ste igrali najbolje i mogli da dokusurite Atletiko ali su Spanci izdrzali. U drugom poluvremenu je Simeone izvrsio pravu izmenu i video da je pogresio sa taktikom od pocetka.

neutralni felsh

nije poenta drzati loptu zato je i barsa ispala i realno imala dosta neuspeha obzirom na tim koji su imali i koji imaju i sada oni su trebali da osvoje sve sto se osvojiti moze ali ne oni drze loptu i mole Boga da im sudija svira penal i da se utakmica zavrsi 1:0 iako imaju tim od milijadu e, prosao je bolji trener reci cu tako jer simeone to i jeste
(gospodin3%, 04. maj 2016 01:38)

pa kako ces sa zbijenim atletikom da igras nego na drzanje lopte i da kruzis oko 16 u pokusajima da ce negde iznenada napravi put do gola? drugo je pitanje da li ekipi ide u napadu, koliko se brzo otvaraju. barsina igra mnogo zavisi od inspiracije napadaca, a oni jesu bili previse nervozni. ukratko, lek za barsu je cesto u tome da im das gol i da se povuces i prekidas im igru, dok cekas da im poraste nervoza jer nisu navikli da jure rezultat.
ne branim enrikea, ali ti si zaboravio da je ovo prva simeonova pobeda u svim duelima izmedju njih dvojice? drugo je pitanje sto je ova prva pobeda bila fatalna po barsin prolaz dalje.

maca

Sinoc sedim sa drugom i gledamo utak. Oboje navijamo za Bayern vec godinama, kaze on nikako da prodje u finale vec 3god,menjamo favorita hahag... Mislim se kad bi postojao neki klub drugi koji me fascinira sa svojom igrom onda i bih ;)

Da ste bili bolji prosli bi. Cao zdravo prgavko!
(Scholes, 04. maj 2016 01:59)

sam grizman je izjavio da je bajern bio bolji u vecerasnjoj utakmici, ali da je atletiko bolje iskoristio svoje sanse.

Dacha

Ma idi begaj... Xexexee. Samo se dodajete do iznemoglosti...posed lopte pa posed lopte. Kao da je fudbal samo posed lopte.... Atletiko je u finalu tebra!!!

Zoran

Baern je bio mozda zadnja nada da Evropljani izbace Spanski tim iz LŠ i LE.
Atletiko Real Sevilja Vilareal Atletik Valensija i Barselona zasad dobili sve meceve protiv Evrope.
A mi "ludi Srbi" pitamo se koja je najjaca liga?

XY

Pozdrav od Juventusa koji te je afirmisao, a kog si sramno napustio posle poraza od Barse, a specijalan pozdrav zbog onog slavlja Milerovog gola u Torinu.

karabatic13

Bolji je bio i Juventus od vas, pa je opet nekako Bayern prosao dalje. Sad prijatno gospodine "vece su sanse da osvojim titulu u Bayernu nego li u Juveu"! Hahah, karma is a bitch. poljubi Komana!

mqucfcb

Po jedna pobeda na obe strane, e sad pravilo kaze gol u gostima vredi duplo.
Moje licno misljenje.. Atletiko je vise zasluzio finale. Istina je, mozda ne igraju najlepsi, ili za oko lep fudbal. Ali i to sto oni igraju,odbrana-kontranapad, i to je fudbal, i to je umetnost.. Zato mora da se postuje njihov stil igre isto koliko i vas ultra-ofanzivni fudbal.. U svakom slucaju cestitke Atletiku, posebno Simeoneu i Grizmanu.

gospodin3%

bbr

jedan od najodvratnijih igraca modernog fudbala,u rangu sa Busketsom,Pepeom,Dijego Kostom...samo zbog takvih likova mi je drago kada njihov klub ispadne iz nekog takmicenja.

Pedja

Ajde da je ovo bilo finale pa se desi da nekome bude dan, drugome ne. Ali bile su 2 utakmice i da ste bili bolji prosli biste. U Spaniji je cak Atletiko propustio da trijumfuje ubedljivije jer su pogodili stativu. Tole zovi Simeonea za selektora i plati koliko trazi.

opaaaaaaaa

aha, a el si ti bese iz juventusa preso u bajern da bi osvojio ligu sampiona? hahahaha sa juventusom finale, a sa bajernom?? hahahahahaha svaki put mi je drago kad otimacki klub kao bajern ispadne pa se onda svi zale kao 'de bas sad kad je nas red bio da osvojimo sve'