Ponedeljak, 02.05.2016.

20:51

Preokret Rome u Đenovi, Toti opet džoker

Fudbaleri Rome savladali su Đenou 3:2 posle preokreta na gostovanju, u pretposlednjem meču 36. kola Serije A.

Preokret Rome u Ðenovi, Toti opet džoker IMAGE SOURCE
IMAGE DESCRIPTION

12 Komentari

Sortiraj po:

znaju svi da Nis je Radnicki

pre 7 godina

Koji je ovo igrac ja ne mogu da verujem,nema povlacenja legendo ti si za sve njih klasa bio i ostaces,e solo uno grande capitano

doktor

AS Roma ima ove godine rezultat ravan scudetu. Evo zašto:
Gostuju 15 puta na svom Olimpicu, zbog sujetnih i razmazenih navijača.
Promenjen trener u pola sezone.
Prioritet kluba, grada i navijača je Totti i njegovih 15 minuta sa klupe, a ne rezultati kluba.

Markic

Nerealan je ovaj Totti ljudi! Opet ulazi u 65' i golcina na povratnu iz slobodnjaka, pa sledeci slobodnjak golman jedva odbrani. Prevelika klasa je u pitanju. U poslednje tri utakmice daje lik 4 gola, u 40oj godini ?!? I pre toga u par tekmi asistencijama na tacni spasava Romu, a uglavnom udje.. nikad pre 70og minuta. Tih dvadesetak minuta sa njim Roma je verovatno klub jaci od Juventusa u seriji a. Jos jednom, neverovatan fudbaler!!!