Sreda, 27.04.2016.

16:37

Milojević: Pitao Radonjića da igramo 4x5 minuta

Trener Mega Leksa Dejan Milojević rekao je da bez obzira na znatno oslabljen sastav njegova ekipa ima šansu da pobedi Crvenu zvezdu u finalu Jadranske lige.

pre 7 godina

Opustena atmosfera i pravi primer sportskog rivaliteta sa elementima prisutnog humora...ipak su ovo zvanicne utakmice,4x5 minuta igraju samo ovi sto prase po prijateljskim utakmicama gde ni sudije nema a rezultat umesto semafora svi u glas broje.
(Dejan CZ, 27. april 2016 18:22)
Nemoj zebrice da diras... Sklono to da cmizdri.

Stella

volim kad je ovakva fer i sportska atmosfera, opustena i normalna, niko nikog ne mrzi i ne proziva. Steta sto Mega nije malo jaca pa da se muski posibamo, ovako bi trebalo dobiti ih na klupu i kvalitet pojedinaca. Jedina prednost Mege je Miloje, ostalo je na nasoj strani - teren, igraci, navijaci. 3:0 ili 3:1 rezultat u seriji