Subota, 16.01.2016.

18:24

Martines: Ljut sam, isteklo vreme, čist ofsajd

Menadžer Evertona Roberto Martines bio je veoma ljut posle remija sa Čelsijem 3:3.

pre 8 godina

Tacno je da je Celsi dao gol iz ofsajda i to nakon isteka dodatnog vremena. Medjutim u proslom kolu takodje u nadoknadi vremena nije bio sudjen cist penal za Siti protiv Evertona, tako da je tada Everton od sudijske greske imao koristi. Inace, navijac sam Evertona

Macan

Svaka ti je na mestu, opasno su vas pokrali... tako je to kada igras protiv plastike... kada ne ide, uvek je tu sudija da umuva koji gol

murinho

u nadoknadi everton daje gol onda se raduju ceo minut eto zasto je jos malo produzeno sve u svemu ovej realan rezultat i bio je penal na costi na 2-2

Filip

Apsolutno je u pravu. U najmanju ruku skandalozno, produzi utakmicu 7 minuta i onda pusti jos minut da se igra plus ofsajd cist kao suza.

phil

Sramota,ovo nema smisla...ovi moraju da pocnu i sudije da uvoze,posto je ovo katastrofa i nevidjena kradja.ko ce evertonu sada ovo da nadoknadi,ovog ce da suspenduju kao i njegove pomocnike na dve utakmice i kao da nista nije bilo.martinez ima svako pravo da se ljuti i da kritikuje sudije,ali realno nema nista od toga