Subota, 12.09.2015.

22:27

Tata Mesi rešio derbi u Madridu

Fudbaleri Barselone pobedili su Atletiko u Madridu sa 2:1, u velikom derbiju 3. kola španske Primere.

Kažeš prosečan?
Mesi je pre par nedelja izglasan za najboljeg igrača evrope.
Od mogućih 44 glasa Mesiju je pripali 39, Suarezu 3, a Ronaldu 2.
Aj kad se već razumeš, izračunaj prosek pa mi javi. :)

Istorija

Svaka cast Mesiju, odlican je to igrac, ali sta reci posle Ronalda? Potpuno nebitan clanak, i ako ovako nastavi vec krajem ove godine ce stici Mesija sa golovima a igra 5 godina manje u Spaniji. Zastrasujuce !

EuroNix

Barca vs Atletico 2:1. Za rukometnu utakmicu dosta malo golova. Naravno po obicaju na golu spanskih timova briljirali Saric, Sterbik i ostali velikani rukometa.

Anonimus

Lako je da ti u goleadi od 6,7,8 golova das cak 5.
Ali ajde udji sa klupe u 70 i za 5 minuta resi derbi,haha,to moze samo jedan jedini Leo-bog fudbala.

Markic

Ha ha, i po komentarima zakljucis da Messi dao gol sa 30 m ... ovaj zicer uzdizu i izjednacavaju sa Ronaldovom petardom.. 99% ljudi koje je ostavilo takve komentare ovde verovatno nije potrcalo u zivotu pa lupaju takve gluposti. U dve utakmice u ovoj godini Ronaldo je dao 10 golova. Zbog toga i stoji takva statistika iza njega, jer ga previse ljudi mrze, omalovazavaju, a on ispisa istoriju u najvecem klubu na planeti. Do sledece petarde, pozdrav. :)

bratic

sta meljete vise te Mesi ovo Ronaldo ono i jedan i drugi su posebna dimenzija u fudbalu neko vise voli jednog neko drugog a obojica vrh danasnjeg fudbala

Rade

Messi je večeras za samo 30 minuta napravio čak 8 uspešnih driblinga! Primera radi, čitava ekipa Atletico Madrida za 90 minuta, 4 uspešna driblinga.

hahaha

@kuku lele
Ronaldo je uvek 2 puta u životu, a Mesi će po nekad peti put na kraju godin.
Živ bio pa video :)
Dovoljno je glasanje koje je bilo pre par nedelja, mesi 40+, suqrez 3, a ronaldo 2 glasa. :)

Nidza

Da je Ronaldo dao ovakav gol, vi biste pricali kako samo zna da da gol kad mu drugi nameste, nista sam ne zna da uradi, i onda Mesi da gol, i svi polude magija, ovo ono.. Smesni ste.

danilo

Sta je ucinio u mecu osim tog jednog suta, koji je dobio na tacni ??
(Nidza, 12. septembar 2015 22:52)

Za 15 minuta koliko je bio u igri, rešio je pobednika i dao gol, izmedju nekoliko igrača Atletika i golmana koji je ulazio u šut.
Ti bi verovatno pao u nesvest od straha i uzbudjenja, on je dao svoj 287. gol za Barsu!
Ali zato ti postavljaš pametna pitanja a on jedva da priča?

Shone

Svaka cast. Decko resio tekmu. Jako bitan gol. Ali vidim da dosta ljudi prati i penalda i njegove golove. Pa sta jel nije trebalo da ih da ako je mogao? Mesi jeste bolji za vaznije utakmice, ali ja volim vise ovog drugog jer je gladan golova i dalje! A resavao je intaj penaldo nekad bitne tekme manje nego mesi doduse. A vi lupajte milion minusa slobodno!

neutralni felsh

Ma 'el ste vidli vi iz koje akcije ga oni umuvase ??? Auuuuu kako sitnooooo...i brzoooo
(Dragi, 12. septembar 2015 23:07)

lepo kazes: auuu. i svako zna gde mu je kolega cak i kad mu je iza ledja. onda sledi sitno i brzo dok se jedan igrac ne otvori. tesko odbrani koja mora sve to da pokrije.

No1e

Barsa je jednostavno ugazila Atletiko sam podatak od 70% poseda lopte govori dosta toga,Atletiko igra odvratan fudbal,Barsa je morala da pobedi makar i penalom u 90'

Eldar

Neko daje u derbijima neko Espanjolu,Bog otac Leo Messi!! Odlicna igra, sudija spasio Atletiko od veceg poraza... Godin sa gol linije rukom bikvalno skida gol Nejmaru sudija ne vidi...... Visca Barca

jorgandzija007

Jeste da navijam za Atletiko Madrid, ali je Barselona apsolutni pobednik, mada pored ove utakmice Atletiko ima itekako dobru taktiku da izgura kroz ostale utakmice, nije naravno nista jos zavrseno, ali danas se sve zavrsilo kada je usao Messi, i stvarno vise nemoze ni lopta da mu se odlepi od noge hehe

Kostas

A sta je resio Mesi ? Da nije sam kreirao akciju kao sto mnogi pricaju da radi ? Dobio loptu na tacnu i normalno da je dao gol. Nista posebno nije uradio.