Ponedeljak, 10.08.2015.

21:22

Partizanov bivši trener srušio BATE

BATE Borisov, protivnik Partizana u plej-ofu za plasman u Ligi šampiona, doživeo je poraz u 15. kolu nacionalnog šampionata.

pre 8 godina

Svako ko u utakmici ovako visokog uloga potceni ekipu koja je pobedila Bajern u onoj sezoni njihove apsolutne dominacije (2013.godina) - u najmanju ruku je glup!
Zato maksimalno svih 180 minuta pa sta nam Bog da. A on nagradjuje hrabre, vredne i pametne. Hajde, za promenu, da mi jednom budemo takvi.

Branko navijac srpskih klubova u Evropi

Gledao sam celu utakmicu, Bate je delovao totalno rastrojeno.. Dinamo je dominirao na svim poljima, pas igri, fizickoj pripremljenosti, taktici (polukontre i kontre), duleima jedan na jedan.. bukvalno se nisu videli fudbaleri Bate-a na terenu .. u drugom poluvreenu je usao Hleb, pokusali su da nametnu inicijativu ali se sve zavrsavalo nekim cudnim dodavanjima u prazan prostor koje je golman Dinama kupio kao na trenungu. Dinamo je vrebao iz kontri, zaista dobra i ozbiljna tehnicki potkovana ekipa. Nas Adamovic je imao odlican sut u drugom poluvremenu.. jedini bas dobar igrac u Bateu je danas bio golman Chernik koji je spasao svoj tim da ne bude bar 3 ili 4:0 ( slicno kao Rajkovic Zvezdu protiv Kairata) i nas Mladenovic koji ima jako upotrebljiv centarsut iz prekida i Partizan treba da pazi gde pravi faulove (primer Steauin gol u Rumuniji). Bate danas nije kalkulisao jer je ova jedna od utakmica (derbija) za titulu. Sve u svemu, ukoliko Bate bude igrao kao veceras a Partizan bar 70% kao protiv Steaue, mislim da ce ih lagano pobediti u obe utakmice. Na kraju, Vuk Rasovic moze da prenese zlata vredne takticke detalje vezane za Bate kako bi Partizan sto bolje pripremio mec !

Toto-ko-tunjo

Nijedan zlurad komentar od nekog Zvezdasa... Pogledajte vase komentare za krajnje neutralnu vest o dolasku nekog klinca iz Spartaka u Zvezdu.

grobar_pg

samo bez uzlijetanja, pamet u glavu a i u noge bogami, i idemo se igrati ako bog da s realom, psg-om a i s bratskim juveom ;-) volim partizan!!

Dortmund162km

Nije ga srusio Rasovic nego Partizanovo dete Nenad Adamovic.Kako je pojeo Bate i Zvezdase dok je igrao, bio bi pun pogodak za reprezentaciju a kamoli za Partizan. Neverovatno kako se nasi talenti prosipaju po inostranstvu.

Moma

Kad bi jedan zvezdaš nekog igrača Zvezde nazvao "rupetinom", nikad, zato kao stari partizanovac govorim da Partizan ima loše navijače. To su samo neki mudroseri, nezadovoljni svojim životom.

Novinar SoS kanala

Nemojte molim vas ovakve vesti jel hoćete da Nolan Smit doživi drugi moždani udar??? Možda pročita Partizanov trener srušio BATE!!!

nesa80

gledao sam ceo mec i slobodno mogu reci da bate nije ni blizu steaue,mi smo imali tezi zadatak u proslom kolu nego sad.abubakar i zile ima da vozaju ove ko na ringispilu.pa oni nisu stvorili ni jednu sansu veceras,igraju jalovo i sporo.naravno za fudbalere partizana bez opustanja i gas do daske svih 90minuta i nece biti problema

Alexa

Samo da se igrači Partizana ne uspavaju nakon ovakvih vesti o porazu BATE Borisova. Reč je o ozbiljnom klubu koji je prethodnih godina u LŠ pravio solidne rezultate a neki od njih su bili prilična iznenadjenja. Treba maksimalno dobro odigrati u dva meča da bismo ponovo bili u LŠ.

Qwoter

Sve je to lepo samo mi nemamo odlicnu odbranu da se povucemo posle gola kao Minsk nego moramo da napadamo 180min da rasteretimo ovu nasu krpljenu odbranu i rupetinu od golmana