Majnc do boda u šestom minutu nadoknade VIDEO

Fudbaleri Frajburga nisu uspeli da do kraja iskoriste kiks šampiona Bajerna u borbi za titulu u Bundesligi.

Izvor: Z.K.

Autor: Z.K.

Oni su kao gosti u Majncu odigrali nerešeno 1:1 (0:0) u utakmici 25. kola Bundeslige.

Svakako će žaliti za propuštenim jer je domaćin do gola došao bukvalno u poslednji čas, u poslednjem napadu u šestom minutu nadoknade.

Majnc je dominirao u prvom delu susreta, imao je dobru priliku u devetom minutu preko Ludovika Ajorkea, ali je golman Mark Fleken sjajno odbranio.

Momenat odluke viđen je u 55. minutu.

Veliku grešku odbrane Majnca kaznio je Japanac Ricu Doan, ukrao je loptu Fernandesu i Hanhe-Olsenu i nije mu bilo teško da zatrese mrežu.

Ipak, kada se očekivao kraj, poslednji napori domaćina urodili su plodom.

U šestom minutu nadoknade Karim Onisivo je na asistenciju Ažorka pogodio za 1:1.

U narednom kolu 1. aprila Frajburg dočekuje Hertu, dok Majnc istog dana gostuje fudbalerima Lajpciga.