Subota, 18.03.2023.

19:55

Grčka veza donela bod Bolonji u Salernu

Na Arekijo stadionu u Salernu, domaća Salernitana je u spektakularnoj utakmici odigrala 2:2 sa ekipm Bolonje.

Pravu reviju pogodaka smo videli na ovom meču.

Prvi udarac su zadali domaći, kada je u sedmom minutu na asistenciju Antonija Kandreve, Pirola pogodio mrežu Bolonje.

Poravnanje je u 11. minutu doneo Ferguson, i sa tim rezultatom se otišlo na pauzu.

U drugom delu igre ponovo je Salernitana postigla prvi pogodak, sada je Dija bio strelac.

Ali onda je proradila Grčka veza u Bolonji, Kiriakopulos je sjajno asistirao Likojanisu, a ovome nije bilo teško da savlada golmana domaćih.

Bolonja je tako stigla do 36. boda, i nalazi se na devetom mestu tabele Serije A, Salernitana je posle ovog remija osvojila svoj 27. bod.

U sledećem kolu Bolonja će dočekati Udineze, dok će Salernitana gostovati Speciji.