Ponedeljak, 06.02.2023.

20:30

Lazović asistirao, pa uzdrmao stativu – SMS i Lacio nezadovoljni

Fudbaleri Verone i Lacija remizirali su 1:1, u meču 21. kola italijanske Serije A.

Izvor: MT

Autor: MT

Čini se da ni jedni ni drugi ne mogu da budu zadovoljni podelom bodova na "Bentegodiju".

Nebesko-plavi su vodili golom Pedra u 45. minutu, ali je Siril Ngong posle centaršuta Darka Lazovića u 51. minutu postavio konačan rezultat.

Lacio je imao nekoliko lepih prilika da i pre tog pogotka Pedra stigne do vođstva.

Španac je u završnici prvog poluvremena na maestralan način, iz okreta, levom nogom, savladao Montipa.

Domaći su u ranoj fazi drugog dela meča stigli do izjednačenja, pošto je Ngong odlično glavom šutirao i postigao gol.

Verona je tada bila u naletu, imala dosta prilika, Lazović je uzdrmao i stativu sa distance, ali do preokreta nisu uspeli da dođu.

Lacio je četvrti na tabeli sa 39 bodova, dok je Verona na 18. mestu, u zoni ispadanja, sa 14 bodova, četiri manje od Specije koja je u mirnoj luci.