Nedelja, 05.02.2023.

22:37

Nica pokorila "Velodrom" – PSŽ trlja ruke

Fudbaleri Nice slavili su kao gosti protiv Marseja (3:1), u poslednjem meču 22. kola francuske Lige 1.

Izvor: MT

Autor: MT

Nica pokorila
Profimedia/NorbertScanella/Panoramic

Tim Igora Tudora doživeo je neprijatan poraz na svom "Velodromu", kojim ostaje na osam bodova zaostatka u odnosu na lidera Pari Sen Žermen.

Sa druge strane, ekipa sa Azurne obale je ostvarila važan trijumf u hvatanju priključka za borbu za evropska takmičenja.

Nici je ovo četvrti trijumf na poslednjih pet utakmica i sada je osma sa 34 poena.

Pobedu na ovom susretu najavili su u završnici prvog poluvremena, kada su u roku od samo šest minuta postigli dva gola.

Najpre je pogodio Diop u 38, a onda i Labord u 44. minutu.

Marseju je nadu vratio Malinovski u 60. minutu, najbliži izjednačenju bili su u finišu preko Aleksisa Sančesa, međutim, Bilal Brahimi je presudio domaćima sjajnim udarcem u 85. minutu.