Subota, 04.02.2023.

23:00

Preokret Lila na "Roažon parku"

Fudbaleri Lila savladali su ekipu Rena na gostovanju rezultatom 3:1 (0:1) u okviru 22. kola francuske Lige 1.

Izvor: SS

Autor: SS

Preokret Lila na

Počelo je na "Roažon parku" tako što je već u prvom minutu Amin Điri pogodio na veoma lep način izvan kaznenog prostora i doneo prednost Renu.

Gosti su, generalno, bili bolji tim na ovom susretu, ali su tek u drugom poluvremenu uspeli to i da dokažu na terenu.

Najpre je Žegrova u 59. minutu poravnao rezultat, a onda su se napadi Lila isplatili i u 85. minutu kada je Kabelja još jednom efektnim udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Tačku na meč stavio je Andre Silva u trećem minutu nadoknade za konačnih 3:1.

Lil se sada približio Renu na šestoj poziciji sa 38 osvojenih bodova, dva manje od večerašnjeg rivala koji je trenutno na petom mestu.