Subota, 04.02.2023.

20:40

Atletiko neubedljiv u malom derbiju Madrida

Fudbaleri Atletiko Madrida i Hetafea podelili su bodove rezultatom 1:1 (0:0) u utakmici 20. kola španske LaLige.

Izvor: SS

Autor: SS

EPA-EFE/J. J. Guillen

Dugo je domaći tim na stadionu "Vanda Metropolitano" jurio vodeći gol i do njega došao tek u 62. minutu.

Tada je Argentinac Anhel Korea uspeo da zatrese mrežu tima iz juga Madrida i činilo se da potom sledi rutinsko odrađivanje posla Simeonovog tima.

Međutim, u 83. minutu je dosuđen jedanaesterac koji je u izjednačenje pretvorio Unal.

Do kraja je ostalo premalo vremena da "jorgandžije" ponovo povedu i ostalo je miroljubivih 1:1.

Atletiko je ostao na 4. mestu na tabeli sa 35 osvojenih bodova, dok je Hetafe i dalje u zoni ispadanja sa 18 bodova iz 20 odigranih utakmica.