Subota, 04.02.2023.

20:07

Ado debitovao, Čukarički odneo sva tri boda iz Subotice

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Spartak u Subotici rezultatom 3:1 u okviru 20. kola domaćeg šampionata.

Srdjan Stevanovic/Starsport.rs

Gosti sa Banovog brda vodili su od 16. minuta kada je precizan sa "bele tačke" bio Luka Adžić.

Na 15 minuta pre kraja izjednačio je Srđan Hristić, ali je pobedu Čukaričkom doneo pozajmljeni igrač Crvene zvezde Vladimir Lučić u 84. minutu igre. Konačan rezultat je postavio Stefan Tomović u trećem minutu sudijske nadoknade.

Na ovoj utakmici debitovao je Edmund Ado, nesuđeno pojačanje upravo tima iz Ljutice Bogdana, u dresu Spartaka za koji je odigrao svih 90 minuta.

Spartak posle ovog meča ostaje na 12. poziciji sa 18 bodova. U narednom kolu igraju sa Javorom u Ivanjici.

Čukarički je pobegao Vojvodini na četiri boda razlike i trenutno su četvrti sa 38 bodova pred meč sa Radničkim iz Kragujevca.