Petak, 03.02.2023.

22:55

Prštalo u londonskom okršaju, ali su golovi izostali

Fudbaleri Čelsija i Fulama remizirali su rezultatom 0:0 na otvaranju 22. kola engleske Premijer lige.

Izvor: SS

Autor: SS

Meč na "Stamford bridžu" bio je interesantan iz perspektive šansi, ali ne i kada su u pitanju golovi, pošto su oni izostali.

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović odigrao je 91 minut u dresu Fulama, ali je ostao bez prave prilike.

Uglavnom je Čelsi vodio glavnu reč na terenu, ali menadžer "plavaca" Poter ni u petoj utakmici nije uspeo da savlada tim sa "Krejven kotidža".

Na kraju se pamti kao šansa utakmice ona koju je u 45. minutu imao Kaj Haverc, kada je pogodio stativu gola Bernda Lena.

Čelsi je na 9. poziciji sa 30 osvojenih bodova, dok Fulam sa dva više, i utakmicom više, zauzima visoku 6. poziciju.