Stiglo prvo Partizanovo pojačanje
Kolumbijac Andres Kolorado, prvo Partizanovo zimsko pojačanje, stigao je u Beograd.
Izvor: B92— OvoOno (@OvoOnoX) February 2, 2023
Ovaj 24-godišnjak igra na poziciji zadnjeg veznog, a u redove crno-belih dolazi na jednogodišnju pozajmicu iz Kortulue.
Ekipa iz Humske ima pravo otkupa u visini od 800.000 evra ukoliko momak iz Guakarija zadovolji stručni štab Gordana Petrića.
Kolorado je karijeri započeo u upravo u Kortului, odakle je kasnije otišao u Deportivo iz Kalija gde je proveo na pozajmici tri godine.
Nakon toga sledi odlazak u slavni Sao Paulo, gde je igrao godinu dana, a 31. decembra se vratio u svoj matični klub, koji ga je prosledio u Partizan jer je ispao u drugu ligu.
Crno-beli za vikend nastavljaju takmičenje u Superligi Srbije, gde će gostovati ekipi Napretka iz Kruševca.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.