Marsej slavio u Nantu, nastavlja da pritiska PSŽ VIDEO

Fudbaleri Marseja nastavljaju sa trkom za titulu u prvenstvu Francuske.

Izvor: Z.K.

Autor: Z.K.

Ekipa sa Velodroma slavila je na gostovanju Nantu u susretu 21. kola Lige 1, 2:0 (1:0).

Tako sada imaju dva boda manje od vodećeg Pari Sen Žermena koji nešto kasnije gostuje u Monpeljeu.

Marsej je poveo u 54. minutu, Nuno Tavereš je sjajno započeo akciju, poslao loptu pred gol, a na nju je natrčao igrač Nanta Žoao Viktor i postigao autogol.

Pobedu gostiju potvrdio je reprezentativac Maroka Azedin Unahi u trećem minutu nadoknade vremena.

Bio je to dosta izjednačen susret, Nant je propustio dve prilike, ali i Marsej koji je ostvario ono po šta je došao, uzeo je tri boda.

Rems je kod kuće uspeo da napravi preokret protiv Lorijena, slavio je sa 4:2 iako je na poluvremenu bio u zaostatku.

Proslavio se trostruki strelac Florijan Balogan.